Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ti vennétek ez miatt új...

Ti vennétek ez miatt új babakocsit?

Figyelt kérdés

Lassan 5 hónapos a fiam, màr az első babànàl is akartam màsikat venni mert a mostanit nagyon utàlom! Nehéz, fix kerekes, balra húz és kb fél mèterenként korrigàlni kell ami -főleg ha a nagyobb gyerek is velem van és fogni kell a kezét- még rövid tàvon is fàrasztó, minden bajom van ha kapun kívülre kell menni vele.

Azért nem vettem a kicsi születése előtt újat mert úgy nèzett ki kapunk kölcsön egyet, de még mindig hasznàljàk és ki tudja meddig mèg (2 éves múlt a használó).

Van egy esernyőre csukható kocsink ami ugyan 6 hónapos kortól hasznàlható, de nem szívesen tenném bele még akkor a kicsit, ősszel és télen pedig ezt nem fogom hasznàlni.

Van rà némi esély hogy egyszer lesz 3. babànk, ez miatt megérné, de erre egyenlőre elég kicsi az esély (főleg egészségügyi okból).

Az kinézett kocsi számunkra elég dràga, de azért meg tudnánk venni, csak nem tudom megérnè-e ennyi pénzt àldozni rà ha lehet hogy csak kb 1 évig használnánk csak.

Ti mit tennétek?


2016. júl. 5. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
vennék egy másikat használtan. jófogáson nagyon jókat találhatsz.
2016. júl. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

Nem vennék soha fixkerekes kocsit, nem tudok azokkal fordulni. Ha már megvettétek, add el és végy egy rendeset:)


aztán eladod az újat, szerintem a könnyen irányítható babakocsi must have, gyakorlatilag naponta használod!

2016. júl. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én biztos, hogy eladnám, és vennék helyette egyet, használtan. Nagyon jó állapotban is ki lehet fogni.
2016. júl. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon drágát nem vennék, felesleges. De használtan egy jót, jó áron simán.
2016. júl. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!