Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ti milyen babakocsit vennétek...

Ti milyen babakocsit vennétek újszülöttnek?

Figyelt kérdés

A Quinny Zapp félék tetszenek, ti milyen márkákat javasoltok (Pierre Cardinból amiket eddig néztem nem tetszenek )


Használtan szeretnék venni min 40 max 60 ezer forintért


2016. jan. 9. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem vennék, teljesen felesleges.


A hordozólényegesen kényelmetlenebb az autóban, mint egy 0-18/25ös gyerekülés. A mózest a legtöbb gyerek utálja. A sportrész meg elég kicsi, jobb egy olyan babakocsi, ami csak sport (később). Addig meg vennék egy szép hordozókendőt, mert az praktikus.

2016. jan. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Zapp-at újszülöttnek ne vegyél. Igaz, van már belőle dönthető is, de nem piciknek való. Kérdés, hogy milyen elvárásaid vannak egy babakocsival szemben, hol laktok, mennyit tömegközlekedsz. Mi kisvárosban lakunk, mindenhová gyalogoltam. Én pl hordozókendőt nem használtam, viszont volt egy könnyen tolható babakocsim.
2016. jan. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kinek mi a fölösleges. A hordozásnak is megvan az előnye, a babakocsinak is. Kinek mi tetszik, ugye. Hol él, mire mikor használná, aztán lehet, a gyerek imádni fogja, vagy épp utálni. Használtan lehet venni olyanokat, amik újonnan drágábban, de jó állapotban vannak még. Én Mamakiddiest vennék, mert annak a mózese a sportrészből alakítható ki.
2016. jan. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!