Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ciki a drága babakocsi? Ha...

Ciki a drága babakocsi? Ha nem akarom eladni a babakocsinkat, elajándékozhatom?

Figyelt kérdés

Mindig segélyszervezeteknek vagy a doki által ajánlott rászoruló családoknak szoktuk odaadni a gyerek kinőtt cuccait, a már nem használt játékokat, könyveket. Eladni nem szoktam őket, igyekszem segíteni másokon, ha tudok.


Van viszont egy 2,5 éves, egy gyereket kiszolgált babakocsink, jó állapotban, aminek újonnan elég borsos az ára (500e). A doki szerint ezt ne adjam rászorulóknak, mert túl nagy ajándék és feltűnő lenne a környékükön és ők járnának rosszul.


Ti mit gondoltok? Szerintem egyáltalán nem gáz odaadni, ha szívesen adja az ember. (Sajnos egyik barátnőmnek sincs kocsira szüksége már, tárolni meg nem akarom.)


2016. júl. 12. 13:35
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
35%
Add el,putrilakóknak miért adod oda?Nem fogja megköszönni sem,sőt.
2016. júl. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha beviszed bármelyik szervezetnek, én teljességgel kizártnak tartom, hogy az a fél milliós babakocsi eljut a rászorulókig. Biztosan van a rokonságban vagy a baráti körben olyan pár, aki babát tervez/vár. Add inkább nekik.
2016. júl. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
22: tényleg nincs a közelben senki, már többször írtam, mert öregek vagyunk, a gyerekeink meg fiatalok.:) A szegények egyébként nem putrilakók, jó hogy nem jössz azzal, hogy "aki szegény, az annyit is ér".
2016. júl. 12. 17:06
 24/27 anonim ***** válasza:
74%

[link]


Szerintem ezen az oldalon találsz sok rászorulót, biztosan olyat is, akinek kicsi gyereke van. Nézz szét.

2016. júl. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer részt vettem egy beszélgetésben, ahol a családsegítős mondta, hogy az adományokat mindig átnézik, a jobb dolgokat kiválogatják, és eladják. Mélyen felháborított a dolog, mert előtte nem sokkal vittünk be egy csomag gyerekruhát.

Inkább keress egy családot, akiknek személyesen odaadhatod. Fb csoportokban gyakran kérnek segítséget, mint pl nemrég a ceglédi kisfiú apukája, aki képeslapokat kért a fiának, mert nem volt pénze ajándékra.

2016. júl. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalan nem ciki.! Mert, miért is lenne az.? Ja, mert mostanság, már az is baj , ja valaki aki jószivű,és segíteni szeretne értem.. Több ilyen ember kellenne, amilyen te vagy.! :) Mi a párommal most szeretnénk babát,és nekünk is 'nagy' segítség lenne az, hogyha kapnáák valakitől egy babakocskit,mert arra már nem kellenne költeni.:) De a lényeg, h nem ciki,hanek példaértékű.!!
2016. júl. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
ha*
2016. júl. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!