Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » 1 éves korig használható a...

1 éves korig használható a rugalmas kendő, de az hány kilót jelent?

Figyelt kérdés

Most lesz 1 éves a fiam elég picurka alkat, szóval lehet használnám még a rugalmas kendőt, de szeretném megtudni h lehet e...

Kinek hány kilós volt a babája 1 évesen? Vagy ki meddig ajánlja a kendőt?



2016. júl. 15. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez elég érdekes, mert általában 6 kilóig ajánlják. 4 hónaposan több volt a lányom, el is tettük a r.kendőt.

1 évesen vmivel 10 kg felett lesz várhatóan, mivel most 10,5 hónaposan 9,5.

2016. júl. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ma néztem...idáig pont azért nem is használtuk mert én is így tudtam, de ma megtaláltam a papírt és 1 év van ráírva. De úgy kell megkötni hogy a kereszt része belül legyen és a sima vízszintes kendőrészt pedig erre a keresztre kell ráhúzni. Remélem érthetően írtam. :/

Ma ki is próbáltam és nagyon jól tartott de az én babám nincs 9 kiló

2016. júl. 15. 21:47
 3/7 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy életkor szerint van meghatározva, súly szerint szokták.

Ahogy olvasgattam, a gyártók általában 8-10 kg-ot írnak, a hordozási tanácsadók inkább 6-7 kg-ot mondanak. Ha a 6-7 kilót vesszük alapul, akkor az néhány hónapos kort jelent, nem egy évet.

Ráadásul a rugalmas kendő el csak elől lehet hordozni, háton nem, és nagyon sok baba egy évesen már nem szeret elől lenni.


Amit írsz kötést, az a kívül zsebes, de nálunk a klubban inkább a belülzsebes ktzést ajánlják (a vízszsintes rész van belül). Azt hozzáteszem, hogy a tudásom elméleti, gyakorlatban nem próbáltam a rugalmas kendőt.

2016. júl. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

5 hós koráig belül zsebest kötöttem, de nem tartotta eléggé ezért nem használtam.

Ma próbáltam a belül zsebeset és nagyon jól tartotta.

Elég furcsa nekem is mert baba és baba között súlyban is nagy különbség lehet...

2016. júl. 15. 22:32
 5/7 A kérdező kommentje:

Javítok:

Ma próbáltam a kívül zsebeset

2016. júl. 15. 22:33
 6/7 anonim ***** válasza:

Rairnak mindent, hogy el lehessen adni. Nekem van/volt, max 6,5 kiloig tart szerintem normálisan. Efolott már mindog lecsúszott a lányom, akárhogy meghuztamb és nehéznek meghuztam.

Amúgy ő pl. 8 kiló 1 évesen, de van 11 kilós 1 éves is, szóval tényleg hülyeség a korhatár ebben.

2016. júl. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a rugalmas kendő 6-7 kiló felett már nem ajánlatos, nem kényelmes, nem is tart már úgy.
2016. júl. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!