Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Pumpálható, vagy tömör kerekes...

Pumpálható, vagy tömör kerekes babakocsit érdemesebb venni? Falun lesz használva, vegyes állapotú utakon: van ahol remek járda, van ahol kaviccsal felszórt út van.

Figyelt kérdés
2016. júl. 22. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia. Inkább tömör kerekeset.
2016. júl. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tömör. Abból is van nagy kerekű, jó rugózású.
2016. júl. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. júl. 22. 16:27
 4/8 A kérdező kommentje:
Annyit még megírnátok, hogy miért a tömör kereket javasoljátok?
2016. júl. 22. 17:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk pumpálható kerekű van. Én is legtöbbször falusi járdákon tologatom. Lassan 4 hónapja használjuk, én nagyon szeretem. Sokkal könnyebb vele, és a gyerek sem rázkódik nagyon, ha például kavicsos úton tolod. :)
2016. júl. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pumpálható van,de folyamatosan leereszt. A következő babánál kicseréltetem a kerekeit tömlősre. Szintén falu, javarészt rossz utakkal, kisebbség által szétdobáld üvegekkel, szilánkokkal.
2016. júl. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tömör kerekű, elöl bolygókerekes, legolcsóbb, legegyszerűbb kocsink van és nem bántuk meg. Amire vettük annak eleget tesz. Nálunk a járdák olyanok, hogy azt csak poénból meg a rend kedvéért lehet járdának nevezni.
2016. júl. 23. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért tömört, mert ha jó a felfüggesztése, rugózása és nagy a kerék, akkor pont ugyanannyira nem rázza a gyereket, mint a pumpálható, azzal az óriási előnnyel, hogy nem ereszt és nem durran ki.
2016. júl. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!