Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Babkocsi kerék probléma?...

Babkocsi kerék probléma? Nagyon fontos

Figyelt kérdés
Sziasztok, 16eves vagyok és kishugom Graco babkocsijának kerekét eltortem mert le volt fekezve a babakocsi en ezt nem tudtam es azt hittem felakadt valmiben majd picit erosebben megtoltam es az elso "forgo" kerek letort :/ nos a babakocsi most nagyon draga igy sulikezdes elott nekem sincs sokpenzem es nagyon rossz erzes ez igy nekem, valamk megoldást nem tudtok esetleg ahol kereket lehet venni? Most "forro" ragasztóval lett megoldva mert két komponensu nem volt itthon de ez nem tart sokaig es na eleg "cigany" modszer is. Otletek valami? Mindent előre koszonok!

2016. aug. 12. 03:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Én bemennék egy bababoltba megérdeklődni, hátha ott tudnak valami okosat tanácsolni. Ha kerékhez nem tudsz jutni, akkor nézzetek egy olcsóbb kocsit használtan.
2016. aug. 12. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A graco eleg nagy marka.ha nem tul regi a babakocsi akkor bababoltban tunak hozza rendelni kereket szerintem.
2016. aug. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahol vettètek kérjetek segítséget.
2016. aug. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha régebbi a kocsi nem lesz új kerék hozzá bababoltba ( szerintem ). Én már láttam Graco babakocsit másik kerékkel, érdemes megnézni a méreteit és méretben azonos de más fajta kereket rátenni vagy nézni használtan.
2016. aug. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Aszodon bicikli boltban javították nekünk fillérekért. Nézz körbe a környéken, talán más bicikli szerviz is foglalkozik vele.
2016. aug. 17. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!