Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen 2-3 honaposan lehet-e...

Terhesen 2-3 honaposan lehet-e vizsgazni, ha izgulos vagyok? Lehet-e valamilyen problema, sajnos lenne egy fontos vizsgam, amire meg tanulni is kell egy jo honapot. Csinalt-e kozuletek ilyet valaki?

Figyelt kérdés
2009. aug. 12. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, rengetegen csináltak ilyet. Én így államvizsgáztam. Semmi bajod nem lesz tőle.
2009. aug. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Persze hogy lehet! Én 16 hetesen államvizsgáztam, semmi baj nem volt, és rettentően izgulós vagyok!

Egy kalappal a vizsgához!

32 hetes pocakos

2009. aug. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne?! Én 28 hetesen államvizsgáztam. Volt időm tanulni, mert otthon voltam és furcsa mód nem izgultam, mert tudat alatt éreztem, hogy nem szabad. Mindenki engem irigyelt. Szóval csak bátran, a terhesség egy állapot, nem betegség!
2009. aug. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Valaki azt mondta, hogy intelektualisan baj lehet a gyerekkel. megnyugtato, hogy irtatok.Koszonom szepen valaszotokat.En sajnos borzasztoan izgulos vagyok, szigorlatom lenne PhD fokozathoz.

Boldog babavarast!

2009. aug. 12. 12:54
 5/5 anonim ***** válasza:
32 hetesen államvizsgáztam, s persze előtte 2 vizsgaidőszakot is végig csináltam.
2009. aug. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!