Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Römer Duo Plus vagy Cybex...

Römer Duo Plus vagy Cybex Juno 2 Fix? Melyik jobb?

Figyelt kérdés

Ez a két ülés szimpatikus. A Cybex egy fokkal jobb eredményt ért el az ADAC teszten, gondolom a pajzs miatt. De pont a pajzs bizonytalanít el. Nem kényelmetlen a gyereknek? Nem nehéz beletenni?

Esetleg még szemezek a Cybex Pallas-szal, de kicsit meredek nekem, hogy 1-től 12 évig lehet használni, bár nagyon jó minősítést kapott.


2016. szept. 1. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Mekkora gyereknek kell?
2016. szept. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
9-10 hónapos.
2016. szept. 1. 13:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekünk cybex juno2 fix van, egy éves korában kapta a fiam. Kényelmes, jól elvan benne, a pajzs egyáltalán nem zaavarja, nagyon könnyű beletenni. Overálban kicsit szűkös, de rövid útnál ez nem gond, hosszabb úton pedig úgyis levetkőztetem.

Dönteni nem nagyon lehet (vagy csak én nem jöttem rá), de nekünk ez nem jelent gondot, mert egyrészt ritkán alszik az autóban, másrészt a pajzs miatt úgy körül van ölelve, hogy nem dülöngél, ülve is tud aludni.

2016. szept. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Körülbelül ezeken gondolkoztam én is, végül a Cybex Juno 2-t választottuk. 1 hónapja használjuk, a fiam 16 hónapos és 10 kiló. Nagyon tartottam a pajzstól, de mivel ez az első igazi "ülős" autósülése, egyből így szokta meg. Nagyon tetszik neki, hogy kilát, és cserébe elfogadta az ölébe a pajzsot, már kéri, amikor beültetem :)


Az ülés NAGYON tetszik, tényleg szuper egyszerű beszerelni, az állítások is pont olyan könnyen működnek, mint a bemutató videókban. Kényelmesen ül benne a baba, alvásnál pedig néha rádől a pajzsra, még jól is jön, hogy nem bukik le a feje :) Szóval eddig teljes siker, és közben én is nyugodt vagyok, hogy gond esetén teljes biztonságban van!

2016. szept. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyen picinek egyik sem jó. Minimum 1,5 éves korig menetiránynak háttal kell utaznia.
2016. szept. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!