Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » ABC Design Cobra - van jobb...

ABC Design Cobra - van jobb babakocsi ebben az árkategóriában, vagy megvehetem?

Figyelt kérdés
Eddig nagyon úgy néz ki, hogy ezt a kocsit fogom venni. Amik még esélyesek voltak, az a Maxi Cosi Mura, amit a súlya miatt vetettem el (másodikra kellene minden nap felcipelnem és nagyon nehéz), illetve a Quinny Buzz volt még esélyes. Végül az ABC Design Cobra "nyert" nálam és holnap megvenném, de gondoltam hátha esetleg valami fölött elsiklottam, hátha mégis van jobb, kényelmesebb ilyen árban, amit nem vettem észre (őszintén szólva a végére már eléggé belekavarodtam a sok infoba). Szóval lányok mit gondoltok, ha most kellene választani, mit választanátok?
2016. jún. 29. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:

A cobrát én még az elsőre se bírnám felcipelni, nem egy könnyű kocsi. ~11 kg + a gyerek és a menetfelszerelés.

Emeletre cipelni egy 8 kilós kocsit is elég.

A miénk annyi, de más miatt nem ajánlom, de szerintem még nézelődj.

2016. jún. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Alapvetően jó kocsi, de.

Ha minden nap fel kell cipeld a másodikra, azért gondold ezt még át. Mózessel együtt van 12 kg, plusz még a baba súlya (a sportrésze ennek csak fél éves kortól használható).

Emellett csak akkor vedd meg, ha elég nagy a csomagtartótok, mert összecsukva sem kicsi kocsi. :)


Ha ezek nem számítanak, akkor jó lehet (már ha szereted a háromkerekűt). Ja, és ennek kicsi az alsó kosara is.

2016. jún. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!