Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik babakocsi jobb városi...

Melyik babakocsi jobb városi használatra, Stokke Xplory vagy Mamas and Papas Urbo2?

Figyelt kérdés
Városi használatra kellene pluszban autóval közlekedünk rendszeresen. Melyik a jobb, kényelmesebb, stabilabb, jobb rugozású, minőségibb? Mind a kettő tetszik, paszol a két kocsi a stílusomhoz és hozzám.

2016. júl. 11. 00:21
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Kimaradt: [link]

[link]

2016. júl. 11. 00:23
 2/14 anonim ***** válasza:
Az Urbo könnyebb és nagyobb a kosara, én azt választanám.
2016. júl. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Egyiket sem venném. Épìtkezés mellett lajtunk az első gyerekkel...most a màsodikkal sikerült megint épìtkezés mellé kõltözni :-S, persze előbb utóbb vége lesz,de addigra majd a babakocsi sem kell. Ezekkel meg nem lehet közlekedni. Ha tök sima útra kell,akkor meg mindegy melyiket veszed. Kb egyformàk. Valóban ilyen különbségeket érdemes megnézni,hogy "raktér", kiegészìtők,szìn stb és azt megvenni amelyik neked jobb.
2016. júl. 11. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Laktunk...
2016. júl. 11. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Meg annyit gondolj àt,hogy meddig akarod hasznàlni, a stokket hamar kinövi a gyerek,aki súlyban/hosszban àtlag feletti.
2016. júl. 11. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
37%
Stokke kocsit már láttam . Nagyon instabil , mert túl magas Mindenkinél azt látó , hogy épp hogy nem borul fel.
2016. júl. 11. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem instabil hasznalat kozben egyebkent, de en pl alig birom osszecsukni (nem kozlekedem autoval, de azert zavaro). Probald ki a boltban mindkettot es donts.:)
2016. júl. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én így utólag már úgy csinálnám, hogy vennék külön egy mózeses babakocsit, mert azok mindenképp viszonylag nehezek, nagyok még összecsukva is. Első pár hónap után meg leváltanám egy kicsi ültetős kocsira.

Én is vettem egy multifunkciós hiper-szupert, aztán mikor már tudott ülni a kisfiam, elegem lett, hogy nagy meg nehéz, és megvettem ezt: (nézd meg, mekkora összecsukva) [link]

Betonon simán elmegy, nagyon könnyű, szeretem.

2016. júl. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Az utolsó quinny babakocsit ismerem, sajnos nekem nagyon nem tetszik a felépitése és a kerekei miatt, akkor egy komolyabb Mclaren már. De köszönöm a tippet! Mindenképpn egy nagyobb és stabil kocsit szeretnék.

Nem launk épitkezés mellett és autóval járok, belvárosba, városba, bevásárlóközpontba kellene, lebetonozott - térköves utakra.

2016. júl. 11. 08:52
 10/14 A kérdező kommentje:
Pirosban ha Stokke, Urbo2 feketében/ dark navy/ khaki. Ezek jöhetnek szóba színekből. Mindegyikhez esernyő, téli lábmelegítő, táska stb.
2016. júl. 11. 08:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!