Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Vélemények? Meddig tudunk...

Vélemények? Meddig tudunk használni egy ilyen kocsit? Újszülöttnek jó? Első babám, nem értek hozzá! Multifunkcióst nem akarok! Úgy hallottam nem is az igazi! A mózes kosár amúgy mit szolgál az olyan járgányoknál?

Figyelt kérdés
[link]
2016. szept. 3. 22:53
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
*Buggies
2016. szept. 4. 01:35
 12/18 anonim ***** válasza:
Én úgy olvastam a Shopper bár dönthető nem vízszintesig, így újszülöttnek azért nem az igazi. Mi olyat használtunk, hogy vízszintesig dönthetőbe tettünk puha mózest, és abban volt egy hónapig, mert addig viselte el a mózest. Ha elvan benne érdemes olyat venni, amihez mózes van, de abszolút lutri, van olyan baba, aki fél évesen is elvan benne, de van, aki csak 1 hónapig. Sportrész akkortól a jó, mikortól már ülni tud, mert tud nézelődni benne.
2016. szept. 4. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Snorri ***** válasza:
Van olyan travel system babakocsi, amihez van mózes, sportrész, és hordozó. A sportrész 6 hónapos kortól jó, a mózes elötte, és ráteheted a hordozót, így nem kell más ülőrészt is betenni az autóba. Kérdés, hogy mennyit, és hogyan szeretnéd használni a kocsit, és milyen terepen. Ha sok séta,benne alvás lesz, akkor mindenképpen legyen mózes. A terep pedig a kerekek miatt nem mindegy.
2016. szept. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Itt egy Hauck, ugyanaz, mint amit linkeltél, csak van hozzá mózes. És Micimackó is :-)

[link]

2016. szept. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Én is találtam ugyan ilyet!...Amit belinkeltem ahozz is lehet akkor venni mózest?Dönthető vagy sem?
2016. szept. 4. 13:01
 16/18 A kérdező kommentje:
Ez is a travelsystem kategóriában volt egyébként!
2016. szept. 4. 13:04
 17/18 A kérdező kommentje:

Ehez van egy videó is a leírásnál...nézzétek meg!Szerintem ugyan az a kocsi csak amit én néztem nem jár hozzá mózes.


[link]

2016. szept. 4. 13:09
 18/18 anonim ***** válasza:

Nekem is Hauck van, de multis, Lacrosse. Ahhoz van mózes. Én szerettem nagyon, nem értem, mire érted, hogy nem az igazi. Kényelmesen el tudott benne feküdni, és ha esetleg elaludt benne, itthon csak leemeltem a vázról a mózest, a vázat pedig már el is tudtam tenni.

Most már 7 hónapos lesz mindjárt, már a sportrészt használjuk, hiszen ebből kilát, meg is hülyülne, ha csak fekhetne. Amit nagyon szeretek benne, ellentétben a nem multis babakocsik többségével, hogy a sportülést magam felé is fordíthatom. Nem mindenki ért ebben egyet, de elég sok olyan - szakemberektől származó - véleményt olvasni, hogy pszichésen jobb a babának, ha a szülő felé van fordítva. Szóval én egyéves koráig inkább magam felé fordítom, legalább is most így tervezem, de nyilván ez változhat. Ő egyelőre eléggé igényli, hogy lásson engem, sokszor keresi a tekintetem, és kommunikálunk is folyamatosan ilyenkor. Persze tud közben nézelődni is, és érdekli a környezete is, de vissza-visszatér rám a tekintete.

De látom, ahol te nézted, ott is van a Lacrosse, csak brutális az ára ahhoz képest, amit te linkeltél... Több, mint a duplája, nagyon durva... Bááár, most, hogy átszámolom, teljes áron kb. az enyém is ennyibe került volna. Különben ebből a Shopperből is van multis, és ahogy elnézem, jóval nagyobb a pakolórésze, mint az enyémnek, ami plusz pont :) De nem tudom, hogy a sportülése mennyire dönthető, és hogy fordítható-e szembe.

2016. szept. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!