Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mondanátok pár márkát, ami jó...

Mondanátok pár márkát, ami jó lehetne nekünk? (3in1 v 4in1-ben babakocsit keresnék, használtan)

Figyelt kérdés
Városban lakunk, 1 emeletet kéne cipelnem, magasak vagyunk, tömegközlekednem nem kellene.
2015. jan. 24. 12:56
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
40-60eFt között.
2015. jan. 24. 12:58
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Baby Design babakocsik elég jók, nekem a Sprint+ van. Hordozó, váz, mózes és sportrész. Mind a 3-hoz van lábzsák, van hozzá még pelenkázó táska esővédő és napernyő. Én 100 000-ért vettem, de új volt, 50-60 körül már tudsz venni használtan is...Sokat csavargok a lányommal kocsival és nagyon szeretem, hogy a váz kényelmesen elfér a kocsiban, parkolás után meg nagyon könnyen rápattintom a hordozót gyerekestül. Könnyen fordul, szóval nekünk bejött...
2015. jan. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. jan. 24. 16:37
 4/13 anonim ***** válasza:

A Peg perego-nak és a Cam-nek (Cam combi) vannak multifunkciós babakocsijai, amiknek könnyű a vázuk, esernyőre is csukhatók. A cipelés miatt jók lehetnek. Saját tapasztalatom nincs róluk, de az OLX-en hirdetnek mindkettőből. 50-60ért elég szép állapotúak vannak.

Nekünk bebetto solris-unk van (hasonló kategória, mint a Baby design). Sztem ezek kicsit nehezebbek, nekünk mondjuk nem kell cipelnünk.

2015. jan. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszi! Inkább szemèlyes tapasztalat èrdekelne, körülnèztem már èn is, de előtte meghallgatnèk mást is :)

Hány kg a babakocsitok?

2015. jan. 24. 22:26
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekünk peg perego book plus van. Imádom, szuper praktikus és kényelmes Manókának is, de sajnos bazi nehéz. Én egyedül nem tudnám felcipelni az emeletre, bár csak 40 kg és 154 cm vagyok... esetleg próbáld ki a boltban tudod-e vinni, mert a súlyán kívül mindenben szuper:)
2015. jan. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
40 kg? Te jó èg, az tènyleg nem kevès :/
2015. jan. 25. 21:30
 8/13 anonim ***** válasza:

4es vagyok. Nem tudom lemérni a kocsinkat, de a honlapon teljes súlyként 14 kg van feltüntetve (váz+mózes+sportrész+hordozó+tartozékok). Érdemes lenne elmenni boltba, megemelned, kipróbálnod párat, aztán utána könnyebb lenne keresgélni.

Az utolsó válaszoló saját magára írta,h 40kg, nem a babakocsira :D

2015. jan. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Tènyleg, ezt benèztem :)

Megemelès jó ötlet lehetne, de tartok azèrt tőle... 14-15 kg-os babakocsikat látok èn is leginkább a neten, ennèl sokkal kevesebb úgysem lesz :)

2015. jan. 26. 04:04
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekünk Baby Design Lupo van 3 az 1-ben ez is, nagyon jó babakocsi sztem.
2015. jan. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!