Nincs fék a babakocsimon?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az a gondom hogy kaptam egy babakocsit egy ismerőstöl, de nincs rajta fék. Ez egy Hauck márkájú esernyőre csukható kocsi. Neten megnéztem, és elvileg kéne lenni rajta, de gondolom letörték. Van másik kocsink, csak az nagy és nehéz, azon van fék, viszont a lányom jobban szereti a kis kocsit. Busszal szeretnék menni holnap valahova, de félek hogy a buszon nem tudom lefékezni és felborul. Ti mernétek igy buszra szállni?
2016. nov. 22. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Fogd.
2016. nov. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Miért ha fékezed nem borul???

Ezt nem értem. A fék a gurulást akadályozza meg, nem a borulást. Szerintem fogd meg, és akkor nincs gond.

2016. nov. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nemtudom, az igaz hogy attól még felborulhat :'D Akkor fogom és kész, köszi a válaszokat! :)
2016. nov. 22. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!