Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Cybex pajzsos ülésbe bele...

Cybex pajzsos ülésbe bele lehet ültetni a gyereket kabatban, overálban?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy kabát nélkül ajánlottabb minden ülés, de nekünk az autós utaink nagyrésze 5-10 perc, mire bemelegszik az autó oda is érünk, nem szivesen hagynám kabát nékül addig.
2016. nov. 23. 11:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
Miért nem takarod inkább meleg pléddel? Én mindig úgy szoktam.
2016. nov. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés...
2016. nov. 23. 12:03
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyikbe be lehet ültetni, csak nem ajánlják, 15 percre sem. Nem kérdezted, de én is be szoktam takarni
2016. nov. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én kabátba-overálba ültetem őket. Van pajzsos és belső öves ülésünk is. A pajzsosba szerintem kevésbé gáz a kabát-overál. Én is tudom, hogy nem ajánlják, de nem tudom hogy kéne kilogisztikázni két kicsivel, hogy overál le-berak-takaró kettőnél, kiszálláskor meg ugyanez. Én is csak rövid utakat megyek, nem is nagyon fűtök.
2016. nov. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a 4-es válaszolóhoz...nálunk pont ugyanez a helyzet.
2016. nov. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%
Nem. Ugyanúgy nem szabad, mert onnantól nem vèd.
2016. nov. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Be lehet, bár nekünk mindkettőnél öves van, de én lehetetlennek tartom télen másképp vinni őket. A kocsi kinn áll egész éjszaka, baromi hideg van benne. Én sem ülök be egy szál semmibe, hogy megfaggyak és őket sem teszem ki annak, hogy a hideg ülésbe üljenek. Nekünk mivel 3 gyerek van egy nagy egyterűnk van. 20 perc mire benn viszonylag kellemes a hőmérséklet, ennyivel előbb meg nem fogom reggelente járatni a motort. A másik a kiszállás, nem tudnám megoldani, hogy a meleg kocsiból hogy szedjem ki őket úgy hogy közben fel is öltöztessem őket.

Szóval nálunk rendesen a kinti időhöz öltözve ülünk a kocsiban. Még én is kabátban vezetek :)

2016. nov. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát nekem se jutna eszembe levenni a kabatot az autóban, kb ugyanolyan hdieg van benne, mint kint. És én sem tudom, hogy kéne kilogisztikázni 2 gyerekkel egyedül, hogy beszálláskor overáll le, beültetni a fagyhideg ülésbe, aztán kiszálláskor overált rá (hol, hogy??). Szerintem tul van ez misztifikálva, nem tudom elképzelni, hogy kieesik az overállból. Max 150-nél, nem városi 50-nél...NYilván hosszú útnál levenném róla, de 5 percéárt nem. De eddig csak öves ülést használtunk a nagyobbnál, de a kicsinek most cybexet néztem ki.
2016. nov. 24. 08:13
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem muszáj. Csak így akár ülés nélkül is berakhatnád. Elég ha 50el frontálisan belédcsattanak. Az ülés kabátban szinte semmit nem véd.
2016. nov. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

ma 12:21

Ezt nyilván te is tudod, hogy hülyeség :)

2016. nov. 24. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!