Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hogyan merjem le a babakocsit...

Hogyan merjem le a babakocsit postazashoz?

Figyelt kérdés
Szeretnem futarral elkuldeni de 300 cm nel nem lehet tobb a kormerete. Lehet csalni a hosszusagban es a szelesseg mereseben? Ugy ertem a doboz magassaga pl ugye ugy merem ha allitva van a doboz. De ha lefektetem mar nem az a magassaga.
2016. dec. 4. 07:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Te szőke vagy. Ha A,B és C oldal együtt nem lehet több, mint 300cm, akkor nem mindegy, hogy melyik a magasság és melyik a szélesség?
2016. dec. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szőke. Nekem oly mindegy de a futárnak is oly mindegy lesz? Nem a rolam alkotott velemenyedre vagyok kivancsi, hanem a kerdesemre keresek valaszt.
2016. dec. 4. 09:30
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Na meg egyszer: a kormeret a magasság, hosszúság, mélység együtt. Mindegy, hogy melyik méretet minek nevezed, együtt nem lehet több mint 300cm. Tehát ha te lemered, hogy állítva 300, aztán lefekteted, az továbbra is 300 lesz, mindegy, hogy te azt szelessegnek hívod e. A futár is így gondolja, csak te nem érted. Ha van 20 ezer forintod, akkor mindegy, hogy 2db tízezres, egy huszezres, vagy 40db otszazas van a kezedben, az így is úgy is 20ezer.
2016. dec. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Ez úgy írja h a hosszt (sztem ez a leghosszabb mérete) 1 szer kell venni. A másik kettőt 2*szer.

Szóval az előző válaszoló se pontosan írta :-)

2016. dec. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszokat. En is igy gondoltam, hogy fektetve allitva usztatva kusztatva tekerve tok mindegy hogyan de vigye el a futar. Attol feltem bele ne kosson, hogy pl en az egyik oldalat nezem hosszusagnak o pedig egy masikat.
2016. dec. 4. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!