Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ki vett használtam babakocsit?...

Ki vett használtam babakocsit? Milyen típusút vettetek? Hogy vagytok megelégedve vele?

Figyelt kérdés
2016. nov. 10. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Én. Graco és teljesen meg vagyok vele elégedve.
2016. nov. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
quinny buzz-t vettem, szeretem, az a bajom vele hogy az első kerekénél a fék elromlott, ezt majd apám megcsinálja, illetve kicsi a bevásárlókosara.
2016. nov. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
chicco trio s3at vettem. 10ből 8at adnék neki. vettem egy pierre cardint is, egy sport babakocsit, annak is 10bol 8at adnek (a ketto kozott van vagy 100 e ft arkulonbseg lol), illetve van egy markatlan lomis esernyore csukhatom, fillerekert vettem de olyan is..10bol 3...
2016. nov. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
7ezerért vettem Mamas&Papas esernyőkocsit a 1,5 évesemnek.
2016. nov. 12. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na, véletlenül elküldtem.

A célnak teljesen megfelel, rohangálós/bkv-zós olcsó és könnyű babakocsit kerestem. Teljesen újszerű volt, minden forintját megérte.

2016. nov. 12. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!