Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Vennétek másik babakocsit?

Vennétek másik babakocsit?

Figyelt kérdés

első baba, megtetszett, megvettük. Quinny buzz 3 kerekű kocsi. Kicsi a kosara, a 3 kerék miatt nekem nehezen irányítható, illetve az első kerekénél a fixálás hol jó, hol nem, a hátsó kerekek féke is hol jó hol nem... a kicsi 3 hónapos. 3in1 kocsi, 25e-ért vettük, ismerőstől, így nem is gondoltam, hogy nem mondja meg, mi a baja :/ Férjem nem akarja lecserélni, mert nem sokat használjuk (ami igaz is), illetve később úgyis esernyőbabakocsi kell majd, kb. tavasztól, ha már tud ülni.

Szóval, ti lecserélnétek? Nem lehet annyira szórni a pénzt, de simán beleférne a keretbe. Nem újat vennék, 30e körül keresnék másikat. Most már tudom, mit érdemes figyelni rajta


2016. dec. 17. 00:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem. Megtanulnám a rosszat használni, és a tavaszi gép annál nagyobb felüdülés lesz, vagy 30k-val drágább/jobb.
2016. dec. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ha már nem sok idő van hátra és ugye sürün használjátok bird ki az ülőbabakocsiig.ha most akarod akkor tbbet költs rá és nagyot,kényelmeset vegyél ami majd talakitható lesz ülősbe és sokáig jó lesz.sőt ha terveztek még gyereket akkor eleve ezt ajánlanám..

én sajnos vettem esernyőre csukhatós ülőbabakocsit,imádtam,mert kicsi volt,könnyű jobb volt vele közlekedni,de nemsokáig birta.pedig 15 kilóig jó.a naggyal nemfértem be ugy sehova,de gyereknek kényelmesebb volt,és az birja egy életre...

2016. dec. 17. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem tervezünk több babát. Ennek is van sport része is, nyilván egy esernyős kisebb, de igen, nekem is kevésbé tűnik masszívnak :(
2016. dec. 17. 08:38
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem is Quinny Buzz van.

A fék az típushiba, nem az elado nem mondta, hanem ez altalanos hiba, sajnos mind ilyen. A haromkerekuek elol nehezebben iranyirhatoak, te valasztottad, ezt sem az eladonak kell tudnia.

Egyebkent en lecsereltem az elso kereket kettesre, lehet hozza kapni kulon.

De en is utalom egyebkent, de azert kibirhato.

2016. dec. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi is hasonlóan jártunk. Én bizony lecseréltem. Kunertet vettünk, de borzalmas volt. Kb pont 3 hónapos volt mikor mondtam elég. Vettünk egy sport kocsit, majdnem vízszintig dönthető. 16 hónapos és még most is minden nap használjuk. Imádom. Én nem bántam meg hogy újat vettünk. Nekem az esernyő kocsik nem szimpik, nem tűnnek túl strapabírónak.
2016. dec. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

attól, hogy típushiba, még mondhatta volna, hogy nem jó. Az egy dolog, hogy nehezebben irányítható, nyilván ezért nem az eladót hibáztatom, de a fékről szerintem szólni kellett volna.

Azt megmondod, hol lehet venni hozzá kettes kereket?

2016. dec. 17. 13:33
 7/10 anonim ***** válasza:

A fek nem hibas, de mindnek ilyen, rossz az egesz.

Kulfoldon lakom igy Ebayen, nemtudom otthon hol kapnal.

2016. dec. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]


Keress ra, hatha kapsz. Igy mar tolni nagyon szuper, a babanak kenyelmes , csak a feket utalom meg a kosarnak nevezett halodarabot.

Mi mar a sportreszet hasznaljuk, nagyon szereti a lanyom, 1,5 eves, egy eves koratolezt hasznaljuk. Kenyelmes az biztos.

2016. dec. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
jöhet ebayes link is, szoktam onnan rendelni. amazont nem ismerem, de rákeresek az amazonos név alapján, hátha. nem is tudtam, hogy létezik ilyen.
2016. dec. 17. 14:25
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem bírd ki ha tényleg nem sokat használjátok aztán tavasszal tudom ajanlani az espiro macig sportkocsit nem olcsó de ha a régit eladod és hozzáteszel addig simán megvehető nagyon kényelmes manóm imádja..
2016. dec. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!