Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Vélemények erről a babakocsiról?

Vélemények erről a babakocsiról?

Figyelt kérdés
Nyilván nehezebb kategória ezzel tisztában vagyok. Ami érdekelne az az irányíthatóság,az anyagok minősége stb. Link: [link]
2017. jan. 13. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:

én most vettem, imádom! előtte egy quinny buzz-om volt, le kellett cserélnem. Egyetlen negatívuma, hogy nagyon csisszesen fér be a csomagtartónkba, mondjuk azt hozzá kell tennem, a kocsink is kicsi (peugeot 106).

Én a szürke-sötétrózsaszín kombót vettem. A télen még jó lesz a mózes (most 4 hós, 61cm a lányom), tavasszal már a sport fog kelleni. Abban így annyi hátrányt látok (bár mivel nem használtuk, nem tudom, mennyire hátrány), hogy nem lehet teljesen vízszintre dönteni, csak kb 160 fokban. A kosara hatalmas, bőven lehet bele pakolni, a kupoláján van extra kihajtható rész, ha süt a nap, könnyen tolom 1 kézzel is (a másikat két kézzel is nehéz volt). Szóval én ennyi tapasztalatból azt mondom, ajánlom!

2017. jan. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kicsit hülyén tagoltam az utolsó előtti mondatot... természetesen nem csak akkor tolom könnyen, ha süt a nap :D
2017. jan. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ja, és a mózes is állíthatós, nekem az is nagyon tetszik, 3 fokozat, a középső kb mint a pihiszék, így ki is lát, nem is ül, meg meg sem fagy :)
2017. jan. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
Gagyi a hordozó...
2017. jan. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
miért gagyi? mivel tud többet egy másik hordozó, mint ez? komolyan kérdezem
2017. jan. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

Mert az adac hírből se ismeri. Azon pedig még a nagy márkák is sokszor leszerepelnek. Magyarán autóban nem biztonságos. Olyan mint egy papír Trabant.

Egyébként biztos jó lehet ~15 kg-t (+gyerek) emelgetni. Már 2 lépcső után garantált a sérv.

2017. jan. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem kell emelni, simán fel lehet húzni a hátsó kerekein, illetve le is lehet tolni. Ilyen kategóriás babakocsik közt egyiknek sem jobb az ülése szerintem.
2017. jan. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!