Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hogy oldjam meg ezt a babakocs...

Hogy oldjam meg ezt a babakocsi kérdést 17 hónap korkülönbségnél?

Figyelt kérdés
Van egy szuper Peg Perego Pliko P3 babakocsink beköthető bundazsákkal, Navetta mózessel. A most 16 hónapos fiam imád benne utazni, pedig már 1 éves kora óta jár. Jövő hónapban születik a kistesó. Kinéztem használtan egy Peg Perego Duette SW babakocsit, de sajnos nem kompatibilis hozzá a mi mózesünk, és nem szeretnék mégegy mózest is venni, ha tényleg megvesszük ezt a babakocsit. Testvérkocsi mindenképp kell, mert a fiam elég lusta sétálni, vagy ha mégis gyalog jön, akkor mindig az ellenkező irányba megy, így gyorsabb ha beültetem a babakocsiba és legalább haladunk is. Ez azért is fontos, mert van egy ovis fiam is, akit vinni-hozni kell. Kérdésem főleg az, hogy hogyan oldjam majd meg a két kicsivel ezt? Jó lenne a Peg Perego Duette SW babakocsi a kicsinek mózes nélkül? Hordozni nem szeretnék, a fiúknál sem jött be.
2017. febr. 20. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
mi testvérfellépőt vettünk. nagyon bevált, szereti a lányom, és könnyen elfér bárhol, mobilisak vagyunk.
2017. febr. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a testvérfellépő lenne a jó megoldás, nálunk is az vált be. Ez már olyan "nagyfiús" dolog, és mégis egyszerűen lehet közlekedni így a gyerekekkel.
2017. febr. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A PP Duette üléseit nem lehet teljesen ledönteni, még 170 fokig sem. Ha jól rémlik, kb. 150 fokig dönthetőek, én abba nem tennék bele újszülött babát. Ha nem idegenkedsz tőle, akkor marad a hordozó használata kb. az első 4 hónapban. Vagy miért nem nézel olyan testvérkocsit, aminek a hátsó ülése teljesen dönthető, az első pedig a nagyobb tesónak jó? Pl. Abc design tandem, Hoco tandem, stb.
2017. febr. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!