Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Júni 18-ra vagyok kiírva. A...

Júni 18-ra vagyok kiírva. A babakocsi, hordozó, stb összes huzatát leszedtem, hogy kimossam. Mossam ki most és nem lesz másfél hónap alatt baja, vagy várjak még egy kicsit vele inkább, hogy minél frissebb legyen?

Figyelt kérdés
Hát az ágyneműket, törölközőket, ruhákat, stb?
2009. máj. 3. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én mindent kb. ennyivel előtte mostam ki - úgyis tiszta helyre rakod. Ne feledd, hogy azért jöhet hamarabb is a baba és az nagyon kellemetlen, illetve kényelmetlen, ha kutyafudtában kell megcsinálni, esetleg valamelyik családtagodnak kell megcsinálnia. Úgyis abban bízik az ember, amit maga csinál - és arról nem is beszélve, hoyg nagyon jó ráhangolódás am ilyen kicsi motyókkal babrálni. :-)


Jó készülődést!

6 hós baba anyukája

2009. máj. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én a 33. héten kezdtem a mosást,vasalást. 40+1 naposan szültem. Szerintem ha van időd és kedved elkezdheted te is,mert a vége felé már nem nagyon van kedve ilyenekkel foglalkozni az embernek. Nekem legalábbis nem lett volna. :) Könnyű szülést!
2009. máj. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

Szia, én jún.1-re vagyok kiírva, de már mindent kimostam, a baldachint-fejvédőt is, pedig azt felraktam a kiságyra is. Nem akarom megkockáztatni ha előbb jön a baba, legyen kész neki minden, már az üvegeket-mellszívót is sterilizáltam stb. Boldog Babavárást és könnyű szülést!

Üdv: 36 hetes kismama

2009. máj. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
Én június 5-re vagyok kiírva, holnap kezdem el kimosni, és fertőtleníteni a dolgokat.
2009. máj. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ki és miért szavazta le az utolsó 2 válaszolót?
2009. máj. 4. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!