Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Vennétek új gyerekülést vagy...

Vennétek új gyerekülést vagy használnátok a szerintem nem jó állapotban levő kölcsön kapottat?

Figyelt kérdés

Ránézésre csak koszos, de a hungarocell oldalon szét van törve és a műanyag is meg van repedve az alján.

A családban mindenki szerint örüljek, hogy egy újonnan 70 ezres ülést kaptunk, de én inkább vennék egy újat, 10-20 ezret félre tudnánk rá tenni, egy olcsó, sérülésmentes ülés csak jobb egy drága de régi, eléggé használt modellnél.

Ezt a cikket találtam:

[link]

De mindenki azt mondja, hogy ez teljesen jó és ne költsek ennyit feleslegesen...



2017. febr. 27. 08:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%

Vennek ...

De tuti nem 70e-ert

2017. febr. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Vennék újat, ha a használt ülés nem újszerű állapotú. Millió használt dolgot vettem már a gyereknek, nem az a gond vele, hanem az állapota. Mi kaptunk rossz állapotú etetőszéket, szakadt volt és nehéz volt nyitni-csukni, így inkább vettem újat.


A repedt műanyagú ülésbe meg pláne ne üljön a gyerek.

2017. febr. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
58%
Én is vennék. Öcsémét kapta meh lányom,totál jó állapotban. Nemrég vettünk neki és a picinek is csajosat. Kettőjüké volt 21-23ezer. Tesco hello kittys,mikor 30% akció volt. De brendonba is simáb 10-13ezerért vannak.
2017. febr. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Tuti,hogy vennék!
2017. febr. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
13%
ha a funkciójának megfelel és tisztára lehet mosni én nem vennék újat
2017. febr. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
58%

#2-es vagyok, amúgy mi ilyen ülést vettünk és nagyon meg vagyunk vele elégedve.


[link]

2017. febr. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

A TE gyerekednek a TE pénzedből vegyél újat, legfontosabb a biztonság!

A "mindenkiknek" pedig nyomd a kezébe a cikket, olvastasd el és kérdezd meg, vállalják-e a felelősséget, ha baj történik?

2017. febr. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Mi is újat vettünk, mindből, de nem drágát.

Hordozó után nekünk is az a Caretero Scope volt, amit linkeltek. AMikor kinőtte, vettünk szintén Careterot, 9-36-ost az egyik kocsiba, másikba meg Naniát (aminek nem túl jó a töréstesztje, de azt kb 5 utcányira használjuk csak: ovi-haza).


Használtat azért nem vennék, mert nem tudom, volt-e balesete. Mert ha még nem is látszik rajta semmi törés, akkor is lehetséges, hogy már meggyengült valahol. Ha meg látható sérülések vannak rajta, akkor biztos nem használnám.


Nem is értem a környezetedet. Ez az ülés a gyereked életét menti meg adott helyzetben, és ők beleültetnék egy repedt ülésbe????

Az az ülés kuka! Életveszélyes.

2017. febr. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ilyen állapotban van (törött, repedt), természetesen vennék. Ha csak a huzat lenne kopottabb, de egyébként szerkezetileg teljesen rendben lenne, akkor nem vennék újat.
2017. febr. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha törött, akkor igen. Inkább egy olcsóbb új, mint egy drága, de törött.
2017. febr. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!