Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ebbe már belerakhatom a...

Ebbe már belerakhatom a babám? Szerintetek?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen ülést vettem lányomnak,7 hónapos/9kg és már az autos hordozó nagyon nem kényelmes neki.Magátol fel nem ül,de ha felhúzza magát kezünk segitségével,akkor nagyon szépen megül egyedül is.(Nincs eröltetve)


2017. febr. 28. 08:05
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

szuper a linked, de látatlanul is NEM.

Ha ülnie kell benne és nem fektethető, akkor nem.

2017. febr. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen ulest neztel.de egy 7 honapost meg boven dontheto ulesben kell autoztatni,plusz a legjobb ha hatrafele nez.egy eroteljesebb fekezesnel o meg nem tudja megtartani a fejet,ami igy rettentoen elore "esik"es ebbol komoly problemai lehetnek.

A dontheto ules,menetiranynak megeggyezoen egy fokkal mar jobb.

De ha nem dontheto,en 1,5-2 eves kora elott semmikepp nem raknam bele.

Kisfiam 11,5kilo es 80 cm.11 honapos de csak nemreg erkezett meg az ulesunk.addig egy nagyobb hordozora valtottunk.vannak hordibol es nagyobbak,inkabb olyat nezz egyenlore.

2017. febr. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az Ön által kért oldal nem található!


Próbáld meg újra, vagy add meg az ülés nevét, cikkszámát.


Látatlanul én is azt tudom mondani, hogy ha 0-18 kg-os ülés, akkor oké, de 9-25, 9-36-os ülések még nem neki való.

2017. febr. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy 0-18 as ülés, vagy nagyobb hordozó. De jön a jobb idő, kevesebb ruha kell, jobban el fog férni.
2017. febr. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mamakiddies angeles.9-36 kg.dönthető több fokozatban.
2017. febr. 28. 09:37
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha ezt nézted, akkor nem, ez nem jó még.

[link]


Inkább akkor ezt vedd:

[link]

2017. febr. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem. Majd olyan 2 évesen talán. Mi 15 hósan váltottunk hordozóról (0-13 kg) egy 9-18as, dönthető ülésre. De kislányom akkor már ült. Egy ekkora babàt még háttal kellene utaztatni.
2017. febr. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!