Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsit ajánlanátok...

Milyen babakocsit ajánlanátok városba újszülöttnek?

Figyelt kérdés
Fontos lenne, hogy könnyű legyen városi tömegközlekedésen utazni napi szinten. Távolsági buszon könnyen összecsukható legyen.Plusz, ha kirándulni megyünk, akkor se legyen nagyon zötyögős.Alacsony vagyok, így a nagy batár babakocsik nem igazán jók.A kisebbekbe, meg nem lehet biztosan belerakni a picit. Ha tudtok pár ötlettel segítsetek.- Köszi szépen.
2017. ápr. 7. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

ilyet nem találsz. a kirándulás és a városi egyben üti egymást. vagy két kocsi kell, vagy kompromisszumot kötni.

nekem egy quinny zappom van, adapterrel az autós bébihordó is rárakható. tudom, hogy ez is kompromisszum, de nagyon szeretem, hogy könnyű és kis helyen elfér, könnyen összecsukható. kiránduláskor pedig hordozni szoktuk a babát. de ha igazi terep kocsit akarsz, az nagy méretű, nagy kerekű kell, hogy legyen.

2017. ápr. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Nem nagy terep, max az erdőbe vagy töltésen kirándulni a jó időbe. Én is valami adapteresen gondolkoztam még .Panelban lakunk, lent van a tároló.Úgyhogy azért extra drágát se akarok. Még nézelődök.
2017. ápr. 7. 15:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi is most nézegettük a babakocsikat. Szerintem fontos, hogy rugós legyen.

Én próbáltam gyerek nélkül megemelni, összecsukni, több típust is, az az igazság, hogy szerintem üresen is nagyon nehezek, alig van köztük különbség, ebbe még bekerül egy gyerek, én biztos nem fogom tudni cipelni, úgyhogy azt, hgogy könnyű legyen, mi kihúztuk a listáról. Néztem olcsóbb és drágább típust is, hátha. De nem éreztem nagy különbséget.

Fontos szempont viszont, hogy ha van kocsitok, akkor a hordozó jól rögzíthető legyen, és a biztonsági övesek szerintem nem elég biztonságosak.

2017. ápr. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!