Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen szövött kendőt vegyek?

Kitti85 kérdése:

Milyen szövött kendőt vegyek?

Figyelt kérdés
6 hónapos a kislányom és születésétől fogva rugalmas kendőben hordozom most 7kg. Gondoltam jó lenne nyárra szövött kendő mert akkor azt nem kell 3 rétegbe tekerni. Van met tai gremese de azt még valahogy nagynak érzem nem lát ki belőle úgy ahogy a kendőnél megszokta. Milyen márkát vegyek és hol érdemes? Előre is köszönöm
2017. máj. 6. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs a környéken hordozóklub? Vannak tanácsadók, tudsz próbálni és segítenek. Nálunk kölcsönözni is lehet kendőt.
2017. máj. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én is a próbát javaslom mindenképp.

Amúgy én a Lujzus kendőkbe vagyok szerelmes :) Érdemes használtan venni, ami már be van törve, könnyebb kötni. Van a facen babahordozás-kérdések és válaszok csoport, ott segítenek, illetve találsz eladós csoportokat is.

2017. máj. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!