Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsitok van?...

Milyen babakocsitok van? Elsősorban multifunkciós babakocsi érdekel. Meg vagytok vele elégedve?

Figyelt kérdés
2017. máj. 17. 16:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nekünk Camarelo Valencia van :-) Nagyon szeretem használni,mert a mózes része is tök jól téliesíthető,kihajtva a kupolája mindentől megvédi a gyerkőcöt. A hordozóját 8 hónapig tudtuk használni (ez volt az "etetőszék" és az autósülés is). Minden elemet mindkét irányból rá lehet tenni a vázra,én ezt is kihasználtam. A sport részt használjuk most,ennek is majdnem karfáig le lehet hajtani a kupoláját. Nekem csak az a "bajom" vele,hogy elég nagy,az autóm pedig pici,így sok minden már nem fér be mellé a csomagtartóba. De bármilyen terepen lehet vele közlekedni,nekem az is fontos volt.
2017. máj. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Mamas&Papas Urbo. Akciósan sikerült anno megvenni, mert amúgy sajnos borsos ára van. Szerettem, mert könnyű tolni, irányítani, önmagában sem egy dögnehéz kocsi. Az ülése kényelmes, párnás, a kupolája hatalmas -szél vagy napsütés ellen kiváló. Az ülőrész könnyen megfordítható, gyerekkel együtt is, a tolókar is azonnal állítható, viszonylag magasra is. A mózesrészt szerettem, de mi kb. 4 hónapos korra kinőttük, bár nekem nagy babáim voltak. Egyedül az alsó kosárt nem díjaztam, sajna nem sokat bírt, kénytelen voltam bevásárlóhálót használni - de ez nem mindenkinek szempont... :)
2017. máj. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Spenc2014 ***** válasza:
78%

Férfiként a véleményem, de a feleségem is egyet ért ( utólag ):

Multifunkcióst venni "marhaság" a mózes kosarat használtuk cirka 3 hónapot vagy annyit se.

Cserébe a "sport" része annyival szarabb mint minden "multis" cuccnak, hiszen 3 félére jó, de egyik se 100%.

Mondták nekünk is, hogy egy jó hordozó + egy jó sport babakocsi, ami szinte fekvőre dönthető, de persze

én se hallgattam rá.Lehet kapni olyan "sport" babakocsikat amiket már 0 hónaptól használhatsz, keress rá.

A másik OLCSÓ kocsit, mert kb 6-7 hónap és veszed a másikat...főleg ha mózes multist veszel.

DRÁGÁT amire ne sajnáld a pénzt autós baba ülést vegyél, ezeknél a jobb 100-nál indul, és ha nem akarsz övezni, akkor

mindenképpen ISOFIXEST vegyél. ( römer stb már jó márka ). A másik, a baba kocsi tekintetében, mi azért cseréltük le

a kombi mercinket kombi mondeóra, mert kicsi volt, számolj a hordozó/gyerekülés, mózeskosár, babakocsi kombóval és még

be se ültetek nincs egy zsák pelenka/tápszer, termos stb, és nincs benne egy bevásárlás stb. Ha rám hallgatsz ( nem fogsz... )

akkor a szempont az, minél kisebb legyen, NE multis, hanem csak egy fekvőre dönthető sport.

A másik, nem leszel nagyobb ember ha 300-at költesz rá, a gyerek szeretete nem itt kezdődik. Szerencsés döntést. SZia

2017. máj. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Spenc2014 ***** válasza:
Amit meg belinkelgettek egyesek 400 rugós baba kocsikat már elnézést de vicc kategória.Sok bugris már elnézést de a vére árán megveszi az ilyen kocsikat csak azért, mert feszíteni akar, szerintem se a gazdagság, se a jó gyerek nevelés nem azt jelenti, hogy 400 ezres babakocsikat kell venni...
2017. máj. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 mi a fene ***** válasza:
Mindkét gyerekemnek használt mély kocsija volt.Az elsőnek azért, mert nem lehetett kapni /hiánygazdaság volt/ a másiknak meg már nem akartunk költeni.Sport, meg az a pici vásznas hátú, igaz, nem sokat mentünk vele.bocs nem ez volt a kérdés.
2017. máj. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Tako Laret, rózsaszín multi (mózes, sport, plusz autós babahordó):

[link]


Ballonos kerekek és állítható rugózás. Nagy, de egy-egy gombnyomással levehetőek a kerekek, jobban befér a kocsiba, de azért jó, ha nagy az autó :-)


Felakasztható babatáska, alul nagy szövet tartó a bárminek, egy mozdulattal levehető/cserélhető feltétek, könnyen leszerelhető és mosható szövetek, szúnyoghálós szellőző, felpatentolható téli lábzsák (mózesre és sportra is).

Az autós hordozó egy perc alatt beköthető, és kellően stabil.


Ha vacak járdán/terepen kell használni, akkor jó választás, ahol a kis műanyag kerekesek feladják, ez ott símán elmegy.

2017. máj. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Azert ha teli gyerek nem olyan rossz az a mozes...egy sport kocsiban messze nem lehet ugy "eldugni" a szel elol mint egy mozesben.

Lehet,hogy csak 3-4 honapig hasznalja de azert az is sok ido.sokszor szanaszett fujhatja a szel szegeny gyereket.

A kocsiba meg nem kell a mozest vinni,pl bevasarlashoz.eleg a hordozo,amiben bekotod a kocsiba a gyereket,aztan csak a vazra rakod mig bevasarolsz,es a gyerek nyugodtan vegig alussza az egesz ki/be pakolast.

Vannak mar nagyon jo hordozos babakocsik is,de ha megsem olyan akkor potom penzert van gerinc kiemelos bebet bele,azzal szinte fekszik egy pici baba a hordozoban is.

Nekunk g-s astrank van(nem kombi) es siman elfertem a vazzal,es egy havi nagy(oriasi)bevasarlassal benne.maga a vaz alig foglalt helyet.arra rapakoltam a bevasarlast(oke,kalaptarto ki van veve,miota ujra babakocsisok vagyunk,de a benne levo, nem olcso hangfal szett miatt,hogy ne legyen baja.)

Most sportnak egy bebetto nicot hasznalunk,ez sem kicsi kocsi,de legalabb kenyelmes.a legtobb sportba hosszaban nem ferne el a fiam(85centi 14 hosan).meg sokszor elalszik seta alatt.ebben legalabb rendesen eltudom fektetni,nem log le a laba,nem nyomodik a feje a kupolahoz es egyebek.nagy a kereke,nem akad fenn az elso buckan,nem satufekez az elso kerek egy kavics miatt,ahogy sok kiskereku,kismeretu sport.

2017. máj. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Spenc2014 ***** válasza:
47%

"szanaszett fujhatja a szel szegeny gyereket"

Szerintem meg pont azért van felnőtt korára ennyi beteg ember, mert túl vannak ezek a dolgok dramatizálva.

Aztán szegény gyerek 2 évesen lesz előszor náthás.

Erre csak egy jó példa van, jó nyilván az a másik véglet, de körbe lell nézni a cig**y soron, kúsznak másznak a mocsokba, taknyuk nyáluk folyik, és agyon se lehet őket ütni...

2017. máj. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!