Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Van itt meg, aki babakocsizast...

Van itt meg, aki babakocsizast tervezett, de a gyerek nem maradt meg benne?

Figyelt kérdés
Mit csinaltatok helyette? Mennyi idosen adtatok fel a babakocsizast, esmennyi probalkozas utan?
2017. szept. 5. 12:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi miatt nem marad meg benne? A fiamnak is voltak gondjai, mire rájöttem, hogy csak ki akar látni belőle. Épp ezért a mózest el is hagytuk és az autós hordozóban kezdtem tolni. Na meg persze a legtöbb sírás oka a cumi hiány volt. Kapott cumit, kapott autós hordozót és máris tudtunk sétálni babakocsival, ő meg aludt.. :)
2017. szept. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is lett ilyen gond a nagyobbnál, hogy ki akart látni, így egy picit megdöntöttem az ülést, de akkor már ő kb 5 hónapos volt.

Az autósülés hordozó jó átmenetinek, ha nem több órát van benne.

2017. szept. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A fiamnak nagy volt a testkozel-igenye, es gyakran szopizott, a cumit nem fogadta el, igy hordoztam. Probaltuk a mozest, sportreszt, es az autos hordozot is, egyikben sem maradt meg, allamdoan ki kellett venni. Tervezunk tesot, es azon filoztam, van-e mas megoldas is.
2017. szept. 5. 13:01
 4/13 anonim ***** válasza:

Az enyémnek annyi volt a baja, hogy háton kell feküdni. Most hason altatom. Refluxos, ezzel kötöttem össze.

Első babám viszont eleinte aludt benne, 2-2,5 hónapos korig. Utána ordított. Próbáltam hason altatni, nem jött be. Tettem fel neki játékot, nem jött be. Hát hordoztam. Kb 2 hét próbálkozás után.

2017. szept. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Direkt travel systemes babakocsit vettunk, es rendszeresen probalkoztunk vele, vegul mar az is volt a baj, hogy nem tudott benne mozogni. Kapott egy babakaros triciklit, abban azota vigan elvan.
2017. szept. 5. 13:03
 6/13 A kérdező kommentje:
Csak ugye azt csak ulnitudastol lehet majd hasznalni.
2017. szept. 5. 13:05
 7/13 anonim ***** válasza:

Kisfiam 6 hetes lesz és utálja a babakocsit.. Se mózes, se hordozó. Rögtön üvöltés ha beleteszem.

(Lányom szerette.)

Vettem egy jó kis nandu szövött kendőt és gond kipipálva;) bár néha jó lenne a b.kocsi a hátam miatt.. :/

2017. szept. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Általában később megszeretik.A kislányom 22 hónapos,imád már babakocsizni.

A mózest anno ő is utálta,aztán amikor beindult a mozgásfejlődése,akkor meg azért nem akart babakocsizni.Most meg ő kéri,hogy menjünk... :-)

2017. szept. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Az enyémnek annyi volt a baja, hogy háton kell feküdni. Most hason altatom. Refluxos, ezzel kötöttem össze."


Az én refluxosom pedig hason nem volt el. Amint leért a pocakja, jött is vissza a tartalom. A hátán vagy az oldalán semmi nyűgje nem volt.

Bocs az offért.


Az elején nekünk is sírt a kocsiban, folyton ki kellett kapkodni, de hordozni nem lehetett, mert fájt neki feszes csípő miatt, így nem volt más választás. Kitartottunk, kivettük ahányszor igényelte, majd vissza. Ha hepehupás úton toltuk, tovább maradt benne (szerette hogy rázza), cumi is segített. Kb. 4 hónapos lehetett, amikor már nem csak rövid útra tudtuk elvinni, mert már elvolt benne.

2017. szept. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hordoztam, majd mikor megtanult ülni, a sportrészben boldogan nagyokat nézelődött. 21 hónapos volt, amikor megszületett a második gyermekem, Őt is hordoztam, bár Ő szerette a babakocsit is. De két piciveé nagyon fontos volt, hogy legyenek szabad kezeim.
2017. szept. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!