Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Akik korán letették a babakocs...

Akik korán letették a babakocsit - gyerek 1, max.1,5 éves korában-, utána mivel közlekedtetek?

Figyelt kérdés

Onnantól csakis mindenhova gyalog mentetek a gyerekkel? Milyen távon? Sarki kisbolt vagy a 4 kilométerre lévő Tesco (példa)?

Vagy a babakocsit csak lecseréltétek valamilyen más szállítóeszközre? Bicikliülés, autó, tolható tricikli?

Kismotorral közlekedve mikor vált "irányíthatóvá" a gyerek = amikor már konkrét A-ból B-be távokat időre is meg lehetett tenni vele?


2017. máj. 3. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
28%
Pont 1évesen raktuk le. Utána gyalog jártunk. Akármennyit.
2017. máj. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

Kb 1 éves volt mikor már nrm volt hsjlandó babakocsizni.

Gyalogolunk sokat, hs meg nagyon messzire kell menni, vagy sokáig leszünk és tudom előre h nyűgös lesz, akkor autó.

A szülőksros bicsjt utálja ( szerencdére csak kölcsön kaptunk. Nem vettünk)

Kismotorral még kuszámíthatatlan időben. Sokszor nincs kedve már motorozni, és cipelhetem azt is. Most lesz 2 éves

2017. máj. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem egészen 1,5 éves volt, amikor "eltettük" a kocsit. Akkor tavaszodott és elkezdett az utcán is nyuszimocival, majd rendes motorral közlekedni a lányunk. (Az első pár hónapban volt még néha, hogy 1-1 alkalommal elővettük, pl nagyobb út vagy vásárlás kapcsán.) Ezen kívül sétáltunk. Egyre nagyobb távokat.

Persze ehhez az is kellett, hogy nem rohantunk sehova, volt időnk lassan haladni.

A nyár végén már futóbicikli volt a sláger.


Szóval kisebb távon gyalog, futóbicikli vagy roller. Hosszabb útra (pl Tesco nálunk messzebb van) autó vagy sima bicikli.

Motorral kb. 19-20 hónapos lehetett, amikor nagy távokat is mentünk. De nem mindig egyhuzamban. Volt ahol én vittem a motort, volt, hogy megálltunk játszani és utána folytattuk az utunkat.

2017. máj. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Autóval vagy gyalog.
2017. máj. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hordozókendővel.
2017. máj. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!