Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Van itt meg, aki babakocsizast...

Van itt meg, aki babakocsizast tervezett, de a gyerek nem maradt meg benne?

Figyelt kérdés
Mit csinaltatok helyette? Mennyi idosen adtatok fel a babakocsizast, esmennyi probalkozas utan?
2017. szept. 5. 12:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#9: nagyon ijesztő volt rendszerint amit művelt, feküdt a hátán bukott fel azt meg visszanyelte és egyik pillanatról a másikra hadonászott és ordított. Így értem, hogy nem volt el a hátán. Csak hason tudtam altatni, babakocsiban is meg kiságyban is.

4-es

2017. szept. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
11, elhiszem. Nem megkérdőjelezni akartam ezzel. Csak leírtam, hogy nekünk pont a hasonfekvés volt problémás a reflux miatt, nem is bírta nagyon sokáig tartani a fejét, karjai is gyengék voltak amiatt, hogy nem lehetett hasaltatni. Háton simán elfordította a fejét amikor kijött a cucc. Hason pedig belefejelt a saját hányásába. :/
2017. szept. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ez a babakocsi dolog túl van hypolva!

Nem a gyerek nem szerette hanem én...

Én vettem egy ABC design-t ami ár-értékben elég jó, de túl nagy volt nekünk. Kislányom november végi, alig használtuk a mózesét pedig nagyon nagy kényelmes, de annyira hideg volt, hogy ki sem tettük a lábunkat. Kendő és társai megint kizárt volt egyrészt a hideg, a hó és hátam miatt...

A sportrészt azért nem szerettem mert az autóm csomagteréhez nem passzolt.

Így eladtam az alig használt, szinte vadiúj kerekű kocsit, és vettem egy Quinny Zapp Extrát.

Azt most imádjuk mind a ketten bár először tanulnom kellett hogy kell nyitni és csukni, de már megy egy mozdulattal.

2017. szept. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!