Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Erről a mei tai-ról szeretnék...

Erről a mei tai-ról szeretnék véleményt, meg merjem-e venni?

Figyelt kérdés
[link]
2017. okt. 9. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Varrós csoportban sokat vitatkoznak a saját kezűleg varrt hordozókról. Valaki szerint felelőtlen az anya, mert a "házi" nem biztos, hogy olyan biztonságos.

Én anyósommal varrattam, bíztam benne, mert profin varr (pedig nem varrónő).

Kb 13 kg-ig hordoztam benne, tökéletes volt. De idegentől nem vettem volna házilag varrt hordozót.


Nem tudom, miért pont tőle, és miért pont Meskáról vennél hordozót. SZerintem nagyon drágán adja. Még a Liliputi is "csak 15-16 ezer forint.

2017. okt. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan nem venném meg. nem létom a leírásban, hogy milyen szövésű az anyag, vagyis annyit, hogy pamut és vászon -de hogy melyik része, vagy mint, azt nem. vászonszövés nem alkalmas hordozónak, mert nem rugalmas, kis sérülés esetén is hasadhat. sávoly, vagy keresztsávoly anyagból kellene lennie a bodynak és a pántoktak is (hogy ez felett milyen vászon dekor van, tök mindegy).

nem feltétlen a varrás milyensége a probléma, hanem itt egyértelműen az anyagválasztás.

2017. okt. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, semmiképpen. Ki vállalja a felelősséget ha leszakad rólad?
2017. okt. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én nem venném, már nem azért de gremese mai tai-t is kapsz már 17e ft körül újonnan! Neki nagy neve van a hordozók között.

[link]

Miért pont azt nézted ki?

2017. okt. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

őszintén szólva a közelben van egy ilyen eladó, amit csak kipróbáltak és féláron árulják

de így nem fogom megvenni, én is bizonytalan voltam, azért kérdeztem inkább

még egyszer köszönöm mindenkinek

2017. okt. 9. 12:04
 6/7 anonim ***** válasza:
49%

"amit csak kipróbáltak és féláron árulják "

Ha megvették ilyen drágán, akkor miért nem használják? Ha csak kipróbálták, és ez egy tökéletes termék, akkor miért jó nekik, hogy buknak rajta 10ezret??? Akkor miért nem adják 1-2 ezerrel olcsóbban, mint az eladó???

Nem gyanús kicsit???

2017. okt. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Elvileg a gyereknek nem tetszett. És így is jobban jàrnak, mintha porosodna.

De nem értem miért kell ilyen lekezelően ìrni ... nem lehet mindenki hiperszuper mindent tudó anyuci ...

2017. okt. 9. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!