Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » A babahordozót be tudjuk...

A babahordozót be tudjuk kötni a kocsiba semmi nélkül vagy kell hozzá az az alap, isofix vagy hogy van ez?

Figyelt kérdés
A babakocsit megvettük 2 hónapja, multifunkciós, ugye van hozzá hordozó, amiről azt mondták, hogy az első pár hónapban ez a "gyerekülés" a babának. Egy ismerősünk most kérdezte, hogy vettünk a hordozóhoz alapot, amibe be kell pattintani? Mi nem is tudtuk, hogy kell külön ilyen. Most nézegettem ezeket és 35 ezer Ft a mi hordozónkhoz való. Őszintén szólva nagyon meglepett, szerintem irtó drága. Használtan abszolút nem találtam egy darabot sem. Nincs ebből valami univerzális, ami mindegyikhez jó és esetleg olcsóbban be tudnánk szerezni? Vagy ti mind megvettétek azt a márkát, amilyen a babakocsitok?
2017. okt. 27. 21:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Te tényleg olyan hülye vagy, hogy nem nézed meg a videót csak osztod az észt. A talpat lehet övvel rögzíteni.
2017. okt. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ja azt a bizonyos gracot épp lehet, de a kérdező hol írta, hogy neki ilyen van? Az övére hol vonatkozik ez? Meg egyáltalán arra a több tucat másik márkára, ami nem ilyen? Ez a ritka kivétel, azért, mert előfordul nem kéne terjeszteni, hogy az isofix talpat rakd be isofix nélkül is, mert az úgy jó!
2017. okt. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ki mondott ilyet okoska? A legtöbb talp így is működik, nem csak a graco. Tájékozódj mielőtt lejáratod magad?
2017. okt. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!