Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Szerintetek milyen lenne ez a...

Szerintetek milyen lenne ez a babakocsi egy kisfiúnak?

Figyelt kérdés
Első babánkat várjuk, aki kislány lesz. Lehet, hogy lesz kistesója majd, így nagyrészt unisex dolgokat igyekszünk vásárolni neki. Viszont ez a babakocsi nagyon megtetszett. Én úgy gondolom, ha "öröklés útján" lenne ilyenje egy kisfiúnak, az úgy nem olyan gáz. De ha elsőre fiút várnánk, valószínű nem ilyet vennék. Azért érdekel mások véleménye is. :)

2017. dec. 6. 14:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Már leírták. Mert egy monstrum. Nehéz, nagy, még pár lépcsőn is nehéz felvonszolni. Még a 8 kilós kocsinkat is kihívás volt felvinnem a félemeletre napi kétszer, mert a gyerekkel együtt már az is 18-20 kg volt (félévesen a picur már 8,5 kg-t nyomott + bundazsák, mimimál vásárlás...).
2017. dec. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nagyon szép és szerintem az a lényeg hogy nektek tetszen mert a baba nem tudja milyen kocsija van!:)
2017. dec. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nekünk az ágyunknak van ilyen mintája. :-D


Szerintem vedd meg, ha tetszik. Az is lehet, hogy a 2. is lány lesz, de fiúnak is teljesen jó. Láttam én már pinkben is fiúgyereket. A miénk barna virágos, bár nem ennyire feltűnőek a minták, kisebbek. Én is azért választottam, hogy lánynak is jó legyen, mert mi sokáig nem tudtuk a nemét, és nem akartam az utolsó héten kocsi után futkosni. Na, most kezdi használni az ülős változatát, de örülni fogok, ha kihúzzuk míg kocsizik.


Úgyhogy nem szeretnélek elkeseríteni, de egyáltalán nem biztos, hogy nem fogtok ti (is) még új babakocsit venni a másodiknak.

2017. dec. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
48%
Nem mindegy, hogy milyen a babakocsi színe/mintája??? Es amugy kisfiúnak miért ne lehetne viragos??? Ha jó minőségű a kocsi akkor vedd meg... ennyi
2017. dec. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
39%

Borzalom.

Mind a színe, mind pedig a mintája.

2017. dec. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!