Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ti vennétek ilyen esetben...

Ti vennétek ilyen esetben újszülött babakocsit?

Figyelt kérdés
Szóval tavaly született az első babám akkor kölcsön kaptunk egy babakocsit amit a baba fél éves korában visszadtunk mert kapott egy sport babakocsit amit 0 hónapos kortól lehet használni.autós hordozónk van.2 hét múlva szülök ha minden jól megy :) ,

2017. okt. 30. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Ha elégedett voltál a sporttal és még jó állapotban van, akkor szerintem nem kell lecserèlni.
2017. okt. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha van lehetőséged akkor vehetsz egy 2:1-bent vagy mózeskocsit. Én csak azért vennék, mert a sportkocsik nem olyan zártak, nem olyan melegek általában, mint a mózeskocsik. És ugye jön a tél, gondolom szeretnél télen is kocsizni. Nekem legalábbis ez szempont volt, bár nekem még 6 hetem van :)
2017. okt. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem egész nap sétáltok, akkor én az autós ülést használnám a helyedben. Persze ha meg lehet bízni a szerkezetében, hogy jól van kialakítva.

Sokkal melegebben, komfortosabban lehet benne a baba, míg a sportban alá kellene “párnázni” (pléd pl), beköthető bundazsákot kellene szerezni stb, hogy biztosan tél álló legyen.


Nagy a vita ekörül, de sokan írták már itt, hogy pl külföldön alig lehet látni mózest. Mindenki autós ülésben tolja a babát. Mi is arra váltottunk 3 hónapos korban. Tény hogy a fekvés a legjobb, de a napi 1-2 óra séta igazán nem fogja tönkretenni a babát.

2017. okt. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!