Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Maclaren triumph vagy Mamas&Pa...

Maclaren triumph vagy Mamas&Papas swirl a jobb babakocsi?

Figyelt kérdés

nem tudok dönteni közülúk. Akinek a ketto közül bármelyik volt, annak érdekelne a véleménye.

Koszonom


2017. dec. 27. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Mindenkepp Maclaren!

Nekunk az van ( igaz nem Triumph ). A Maclaren egy csoda...

A Mamas and Papas ocskavas mellette!

Angliaban lakom, mindketto angol, Maclaren felsokategorias, mig a Mamas a legalja - ( otthon nem tudom miert olyan marha dragak ).

A baratnomnek az utobbi van, gyuloli. Iszonyat kenyelmetlenul ul benne a lanya valami parnat varrt bele, de igy sem sokkal jobb.

2017. dec. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Osztom az elozo velemenyet, nekunk quest van, imadjuk!
2017. dec. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszi! Az alsobb kategorias maclaren is ennyire jo? Egyszeru osszecsukni? A jelenlegivel folyton kinlodok.
2017. dec. 27. 19:55
 4/7 anonim ***** válasza:
A maclaren tényleg jó, de nekem a cybex még jobban bejött. Főleg a kupolája miatt.
2017. dec. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szívesen varok mas babakocsi javaslatot is! Egyetlen szempont hogy esernyos legyen es nagyon egyszeru legyen osszecsukni.
2017. dec. 27. 20:49
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, mindegyiket nagyon konnyu osszecsukni.

Sulyra a legkonnyebb a Globetrottel, de az nem dontheto. A Triumphon gondolkoztam en is, de mind szuper !

2017. dec. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A quest is egykezes, do thet, es a kupolajat nagyon ke tudod nyitni, szoval, ha alszik gyerek, tuti, hogy nem sut szemebe a nap. Nekunk Bugaboo bee-nk volt mar, azt szerettem, de csak soirtkocsink. Most egy Silver Cross Wayfarer-t hasznalunk, mar sportkocsinak, tavasszal, h jobb lesz az ido cserelem a quest-re, mert azert a mostani sokkal jobban teliesithetobb.
2017. dec. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!