Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsit választanáto...

Milyen babakocsit választanátok ha a 4-re kellene felcipelni?

Figyelt kérdés
Minden megoldás érdekel :) a negyediken lakunk, lift nincs, tároló nincs és nem szívesen hagynám lent a kocsit. Minél könnyebb kocsi kellene és legyen multifunkciós.
2018. jan. 30. 16:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
50%

3:1-ben kocsi nem nagyon van :( nekünk hauck viper van, 1 emeletet se szeretem cipelni, ennyit azért megoldok. De 4-et? :( régen 4. emeleten laktunk, hát nekem elég volt a babát fel-le cipelni pláne mikor már nem volt baba, 1 évesen 11 kilósan. Babakocsinak volt tároló legalább. De a szomszédunk fel-le cipelte, hát egyedül nem is járt sehova a babával, csak a párjával.

Szóval a hauck viper nekünk valami 9 kiló. Alig várom, hogy stabilan üljön a kislányom és vehessek valami könnyű esernyőkocsit. Direkt szempont volt a súlya de én nem találtam ennél könnyebbet multifunkciós kocsik közül. (Lehet csak nem néztem szét eléggé, ha mégis lenne..)

2018. jan. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

[link]


Chipolino tria 3 in 1 nagyon könnyű, nekünk volt ilyen babakocsink és szerettük.

2018. jan. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
59%

Van autód? Ha igen tárold a csomagtartóban a babakocsit és csak a hordozóba vidd fel-le.

Mi kertesházban lakunk, de itt is van 5 lépcsőfok és császárok sebbel én ezt sem mertem egyedül cipelni a 40 kg-mal. Pedig könnyű kocsit választottam cicco evo trio 8kg az ülőrész vázzal.

2018. jan. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
79%
Lemaradt a vége: szóval én a csomagtartóban tároltak a kocsit, kimentem a házból a hordozóval, kivettem a kocsiból a vázat és rápattintottam 3 perc volt kb. Neked is könnyebb lenne.
2018. jan. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 babyboom567 ***** válasza:
68%

Kedves Kérdező!


Nem csak a kocsi súlya számít ebben a dologban.

Ideális esetben,amikor anyukának nincs semmi egészségügyi gondja,gyerek együttműködő,minimális bevásárlással is iszonyú nagy munka felvinni a 4.re.


Szerencsére nálunk van lift.

Az én gyerekem 14 hónapos lassan,járni még nem tud,12 kg+ruhája,+kocsiban lévő bundazsák+kocsitáska,benne pelus,váltóruha ,kaja ,tea+Én kabátom+pulcsim(ha cipelni kell akkor ugye nem vehetem fel,vagy felfelé le kell vennem)+hátizsák+minimális vásárlás(1 víz,kenyér).

Szülés óta hormonzavarom lett ,olyan hőhullámokkal,hogy felöltöztetem a gyereket kinyitom az ablakot teljesen,és én ekkor még meztelen vagyok,mert majd meg gyulladok(és tegyük hozzá amikor a gyerek 98%-ban nem akar öltözni),inkotenciám is lett,kb 20 percig bírtam pisilés nélkül,valószínű mire leértem volna nálatok,babástól,kocsitól a negyedikről 2x bepisilek(ez mostanra kb rendeződött,de ha rosszul emelem meg még mindig becsorog).Szétnyílt hasizmom lett,és köldöksérvem,műtétre várok.Tehát nem tenne jót,napi 2x kb 25-30kg-t cipelnem.

Szóval gondold ezt át.

2018. jan. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Én is a kocsi csomagtartójában tartottam a babakocsit, mikor a harmadikon laktunk és nem volt tároló, abszolút működött. Mondjuk néha felvittem kocsistul, mikor már a sportrészt használtuk és nagyon aludt, nem volt az se vészes, úgy hozzászoktam. Esprit Apollo 3 kocsink volt.
2018. jan. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Harmadikon lakunk szintén lift nélkül, párom messze dolgozik, ritkán jár haza, kutyánk is van.

Pont ezek miatt eleve elvetettem a babakocsi ötletét.

Kutya, bolt, ilyen-olyan elintézni való ügyek miatt naponta minimum 3 alkalommal meg kell másznom a harmadikat, eszem ágában se volt még egy babakocsit is cipelgetni.

Születése után kendőztem, majd nagyobb korában mei tai-t és csatos hordozót használtam.


Viszont ha nektek van autótok, jó ötlet amit javasoltak, hogy tartsd ott a babakocsit.

2018. jan. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Van autótok?

Mi az autóban tároljuk mindkét babakocsit, összecsukhatós, szétszedhetős. 2 gyerkőcünk van, kevés korkülönbséggel, még alkalomadtán a 2,5 évest is beletesszük babakocsiba, ha igényli, amikor elfárad.

Így 2 babakocsink van. A kocsi meg egy kis Skoda Fabia, tehát ne egy mikrobuszt képzelj el.

Olyat vegyetek, aminek van autós hordozó része is és sport része is, meg a mózes se árt azért az elején.

Amúgy a cipelgetést nem nagyon ajánlom.

Esetleg megkérni valamelyik szomszédot, hogy a garázsba berakhassátok, amennyiben nincs autó?

2018. febr. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Oszinten? Semmilyet. Mi vettunk egy multifunkciosat, 10 kilos, csak 1 emeletet kell cipelnem, de az felig kicsit meredekebb es szelesebb csigalepcson. A gyerekem is utalta, sajnos hagytuk magunkat rabeszelni. Ulnitudasig en hordoznam kemdoben, utana meg vennek egy konnyu, dontheto esernyokocsit, max 5 kilosat.
2018. febr. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Van autónk, így megfontoljuk a dolgot. Nem rossz ötlet. A hordozókendő nekem is megfordult a fejemben, így azt biztos veszek. Köszi a válaszokat.
2018. febr. 3. 07:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!