Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ezt a babakocsit választottuk....

Ezt a babakocsit választottuk. Szerintetek minden főbb szempontnak megfelel?

Figyelt kérdés
[link]
2018. febr. 13. 12:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, neked mik a főbb szempontok.

Nálunk fő szempont volt pl, hogy könnyű legyen (adott esetben emeletre kell cipelni, vagy séta közben lépcsőn cipelni)), kicsi legyen (boltba be tudjak vele menni, ill szűk helyeken megfordulni, liftbe beférni).

DE nem volt szempont, hogy összecsukva mekkora, mert nem volt autónk, aminek a csomagtartójába be kellett férjen. Nem volt szempont a mózes mérete, mert párom is, én is alacsonyak vagyunk, nem számítottunk arra, hogy majd hosszú, nyúlánk gyerekünk lesz. Nem volt szempont a nagy bevásárlókosár, mert egyedül úgyis max egy szatyornyit vásároltam babakocsit tolva.


Szóval kérdés, hogy neked mik a szempontok.

2018. febr. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Csak úgy általánosságban kérdeztem. Első babánk, nem tudom, mitől 'jó' egy babakocsi.

Lift, lépcsőzés nálunk nem szempont, mert családi házban lakunk. Az autó inkább, mert gyakorlatilag mindenhová autóval megyünk.

2018. febr. 13. 13:19
 3/10 anonim ***** válasza:

Nálunk a súly azért számított, mert autóba ki-be kellett pakolni. Nekem számított, hogy egykézzel tolható legyen, és egykézzel is irányítható legyen. Az is nagyon számított, hogy ha útpatkára érünk ott, ne boruljon meg, még akkor sem ha egyik kerék feljebb vagy lejebb van...

Ès mindenképpen a hordozó nagyon nagyon jó minöségü legyen....

2018. febr. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Attól függ nektek mi főbb szempont.

Nekem fontos volt a súlya, mert tömegközlekedni is szoktam. Magasra lehessen állítani a tolókart mert mindketten magasak vagyunk. Sokáig használható legyen akár a következő gyerkőcnek is és persze strapabíró főleg a városi sétához.

Az összecsukhatósága nem volt fontos mert két nagy autónk van illetve az sem, hogy a liftbe beférjen mert a földszinti tárolóban tartjuk.

2018. febr. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekünk fontos volt a súlya mert nincs lift, hogy az autóba beférjen, nem kellett sem nagy kosár sem allterrain kerék mert városban használjuk aszfalton és bevásárolni nem járok gyalog. Hogy ne legyen batár mint pl. amit linkeltél de multifunkciós legyen. Nem utolsó sorban pedig, ezek után utolsóként hogy normálisan nézzen ki mert én erre kényes vagyok.

Szerintem ezzel a kocsival szívni fogtok az autónál kivéve ha kombitok van.

2018. febr. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azzal biztos nem lesz gond, nagy a csomagtartónk legutóbb egy hűtőt szállítottunk benne. Ha az befért, be fog egy összecsukott babakocsi is.
2018. febr. 13. 13:58
 7/10 anonim ***** válasza:
53%

Az én szempontjaimnak nem felelne meg.

Ha jól értelmezem, a mózest, meg a sportrészt mindkét irányból ráteheted, de a kart nem tudod mozgatni.

Na nekem fontos volt, hogy a tolókart tudjam áttenni. Mert pl séta közben szeretett nézelődni, de ha elaludt, jobb volt, ha szembe volt velem ráláttam. Na most akkor neked le kellene emelned gyerekkel együtt, és fordítva feltenni. Én meg csak 1 mozdulattal átfordítottam a tolókart.

2018. febr. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem az a véleményem, hogy hiába 3:1 kocsi, úgyis kelleni fog egy kisebb, könnyebb sport kocsi. Hiába fér el a kocsiba, de mikor már nagyobb a gyerek rájössz, hogy óriási nagy a kocsi, jobban lehet közlekedni akár üzletben akár utcán egy kevésbé nagy kocsival.

Szerintem egy ilyen kocsit és az ehhez hasonlót hamar lecseréli mindenki egy sport kocsira, szóval úgy számolj, hogy kb 1 évig vagy addig sem fogod használni.

2018. febr. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tetszik olyan mint egy hajó a mózes része. Én Condordot vennék akciósan nekem az jön be jobban.
2018. febr. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem megfelelne :)

Mi hasonlót vettünk használtan, annyi különbséggel, hogy nekünk felfújható kerekes. Én nagyon szeretem. Mi mindennap több órát babakocsizunk.

2018. febr. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!