Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A barátnőm megsértődött, mert...

A barátnőm megsértődött, mert egy másik barátnőmet és a párját választottuk keresztszülőnek. Jogos?

Figyelt kérdés

Azt mondta hogy ha a családbòl választunk,az nem bántja meg,de ez ìgy igen,mert őt 12 éve ismerem,azt,akit meg választottunk "csak" 4.

Azt mondja,azt hitte őt tartom a legjobb barátnőmnek,de akkor ùgy látszik nem. Megharagudott,holott neki egy gyerekkori lány a legjobb barátnője (ha még felnőtt korban van ilyen) tehát én csak azután a lány után következnék.

Mit tegyek? Mint a dedòban. De nagyon rosszul esett hogy ìgy gondolja.


2014. jún. 2. 14:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Tiszta alsó tagozat! Ne foglalkozz vele! Ez nem verseny, nem általános iskola, hanem az Élet. Ha neki ez nem tetszik, így járt.
2014. jún. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
te megsértődtél volna fordított esetben?
2014. jún. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Fordított esetben szerintem neked is rosszul esni, ennek ellenére ez nem felnőtt viselkedés, tudomásul kell vennie. Én pl kétszer kértem fel a barátnőimet, 10éve ismerjük egymást, és mind a kettő vissza utasított. Ez van, később kiderül,hogy jobb is,mert az egyikükkel,már nem tartjuk a kapcsolatot, és a másikkal is volt egy ilyen időszak!
2014. jún. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ha ő nem engem választ? Egyáltalán nem,mert mint mondtam,tudom,hogy más az "első számù" barátnője az életében. Igazábòl ő ùgy van vele,hogy én szeressem őt nagyon nagyon de közben ne legyen baj,ha ő a másik lányt előrébb tartja. Ami eddig nekem nem us volt baj,de most azért a kitörésénél odamondtam. Teljesen meghökkentem,bár tudtam hogy kicsit féltékenykedik.
2014. jún. 2. 14:46
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát, tudod, tényleg mint a dedóban. Ha utaltál rá, hogy valaha keresztszülője lehet ő a gyerekednek, akkor jogos. De ez a te döntésed, ezt el kell fogadnia, ha tetszik, ha nem. Megmagyaráztad neki, miért nem ő? Talán megérti, ha meg tudod indokolni.
2014. jún. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Dehogy utaltam. Sosem..

Csak szerintem nem gondolta,hogy nem a családbòl fogunk.

2014. jún. 2. 14:51
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor meg hagyd a fenébe, majd kiheveri.:)
2014. jún. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Majd megbékél, szerintem is hagyd rá.
2014. jún. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a keresztszülőségnek többről kell szólni,minthogy, hogy "jaj melyik barátnőmet is ismerem régebb óta" dolog. persze sokaknál ez csak formalitás, ezzel sincs gond. de akit választasz, tényleg ő az akire rábíznád a gyermeked felnevelését, ha veled valami baj történik? egy a gondolkozásotok a vallásról, tehát megbízol azokban a vallás nevelési elvekben amit majd a keresztszülője adhat át neki? a gyermeked első szentség felvételét tényleg neki szeretnéd nyújtani? ezekre a kérdésekre kell ilyenkor válaszolni én úgy gondolom.
2014. jún. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszi értem, csak itt szerintem nem nekem kell átgondolnom, megfontolnom, esetleg magyarázkodnom, hogy kit miért választok.
2014. jún. 3. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!