Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen gyerekülést vegyünk,...

Milyen gyerekülést vegyünk, noname isofixes vagy márkásabb nem isofixes?

Figyelt kérdés

Ezt a kettőt néztük:

[link]

[link]


2018. márc. 2. 15:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
a váláasztásnál az isofix nálam alap. Stabilabb rögzítés (szerintem)
2018. márc. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Kezd azzal, hogy ültesd bele a gyereket. Az első nekünk olyan kényelmetlen volt, hogy úgy ült benne a gyerek, mint a macska a köszörűkövön. Egyébként meg a válaszom leginkább az lenne, hogy márkás isofixes. Tudom, ez nem volt közte.
2018. márc. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Graco Nautilus 65, kategóriájában a legjobb ár-érték arányú.
2018. márc. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nekünk 0-18-as kell. Még a Cybex Pallas-t néztük. Max 60-70 ezer forintunk lenne rá.
2018. márc. 2. 16:30
 5/20 anonim ***** válasza:
A pallas az 9-36 kg van.
2018. márc. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Én nagyon isofixest akartam. Aztán utánaolvastam, hogy 8ból 8 isofix egy nagyobb ütközésnél simán elenged, repül az ülés gyerekestül. Szóval nem lett isofixes ülésünk, bár a büdzsébe bőven belefért volna. Végül eg peg perego viaggiot vettünk, dönthető, háttal is beköthető, adac teszten is jól szerepelt.
2018. márc. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
na most nyitottam meg a linket, nekünk is az általad linkelt van :D
2018. márc. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Minden ülésünket teszteredmények alapján választottuk. Most Römer Kingünk van, hozzáteszem, hogy lehet biztonságtechnikailag jó az ülés, de a gyerek beleizzad, kényelmetlen.
2018. márc. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Gagyi isofixest nem szabad, elenged ütközésnél a zöme. Csak olyat vegyetek, ami adac teszten jól szerepelt. Mi legalábbis így választottunk.
2018. márc. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nekünk is az általad belinkelt Peg Perego van. Meg vagyunk vele elégedve, könnyen dönthető, és ahogy elnézem benne a fiam, kényelmes is. És elég nagy. Az öv meg úgy is bekattan fékezéskor, most ha pár centit kimozdul oldalra, az nem baj, az a lényeg a gyerek benne maradjon és az ülés se repüljön.
2018. márc. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!