Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Kunert Foxterről vélemény?

Kunert Foxterről vélemény?

Figyelt kérdés
Fontos számomra a nagy kerék, kinézet, csak sport legyen és ár ami max 50.000ft. Ez a babakocsi tökéletesnek tűnik de ha esetleg tud valaki jobbat azt írja le.

#babakocsi #Kunert Silver #kunert foxter
2018. márc. 14. 08:05
 1/8 anonim ***** válasza:
34%

A Kunert kocsiknál csak jobb, szebb van... Habár aki 50.000-t szán kocsira annak szerintem ne legyenek elvárásai: ahhoz képest ennél szebbet jobbat nem találsz csak majd ne lepődj meg ha rohadt nehéz és be**rsz a lépcsőn, ha nem férsz be vele a boltba és ha fél év múlva elgurul a kereke stb. Amúgy meg szerintem ocsmányak is, nagy troll kocsik, én bele nem tenném a lányom.

Inkább menj fel jófogásra és vegyél egy ABC Designt, Quinnyt vagy Cybexet használtan ugyanennyiért.

2018. márc. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%

Ehez hasonlo a bebetto raibow es sztem az is ekkorul van.bebettokrol jokat hallani.nekunk nico s line van,mi is 50 ert vettuk,de most 63 ezerert van.en imadom,boszme kocsi de nalam ez is volt a lenyeg.nem kell cipelnem sem lepcson,sem buszra.

Az elso valaszolonak meg uzenem,hogy egy sima sportra miert is keves az 50 ezer?en megvehettem volna a dragabbat is,de olyan kicsi soknak az ulese,hogy a gyerekem nyomorogna benne.es pl nekem be sem jonnek kinezetre az emlitett markak...elol hangy@f@....i kerekkel...aztan az elso utunkba kerulo buckan,boton fennakad.

Visszaterve a kerdezore.en sem ajanlom a kunert markat.

Ha esetleg belefer az a kicsi plusz nezz nicot.oriasi a kupolaja,ket iranybol tolhato,az uleseben vigan elfer a 96 centis 15 kilos fiam is(2eves lesz).aludni is tud benne ha epp ugy alakul.a kerekei nem csak nagyok de szelesek is.szoval ez a mindenhol elmegy kocsi.

A meretetol es a sulyatol fuggetlen nagyon konnyu iranyitani is.

2018. márc. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kunertért 50 ezer sok. Egy igazán jó sportért nem.

De a nagy keréken kívül semmi szempontot nem írtál. Az pedig eleve vicces kritérium, mert nem kell óriás kerék ahhoz, hogy 1) ne rázza szét a gyereket (ahhoz elég a jó rugózás is kis kerék mellett), 2) ahhoz se kell nagy, hogy átmenjen árkon-bokron. A kis 16-os kerekű sportkocsinkkal eddig egyszer sem akadtam el, míg a dupla akkora kerekű 3in1 kocsinkkal többször volt szerencsém.

A súlyelosztás, felfüggesztés, rugózás sokkal fontosabb, mint a kerékméret a sima haladás tekintetében.

2018. márc. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves első! Eddig kunert VIP-nk volt. Szeretem de zavar a fix kerék meg pár dolog. Nézd meg tálán először a foxtert.....50 ezer egy sima sport babakocsiert kevés?! Van bőven jó márkájú pici szar kerekekkel amik elakadnak nálunk a nagyszerű utakon....ennek az ára is jo meg bírja ezeket az utakat.es elferek a boltban vele csak gondoltam a foxter ami csupán egy 10essel olcsóbb mint a 3:1ben változat akkor jobb minőségű is lehet. Egy picit kisebb is...De mondjátok ilyen szép magy kerekű sportbabakocsit 50ezerert ami :))) köszönöm a normális válaszokat.
2018. márc. 15. 09:10
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves 2. Válaszoló!

Amit ajánlasz az sport babakocsi vagy 2:1?

2018. márc. 15. 09:12
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves 3. Válaszoló!

Hát próbálj meg nalunk menni. Murvás utcában elek és még ez a nagy kerék is majdnem elsüllyed mert sűrűn szórnak rá friss murvát....további utakról meg ne is beszéljünk...

2018. márc. 15. 09:14
 7/8 anonim ***** válasza:

Kettes vagyok.

Mi a nicot ugy vettuk,hogy csak sport.

A raibown az tuti csak sport.

Nicot neha lehet latni hasznaltan is.igaz akkor gyorsnak kell lenni mert nagyon nepszeru,de esetleg egy probat megerhet.

Nem nagyon lehet lestrapalni,nekunk januarban volt 1 eves es en aztan nem kimeltem,komplett bevasarlasokat toltam haza 4-5 km rol benne 😂😂meg a ket nagyteso is sokat tolta,es akkor volt funyiro,rally auto is szegeny.de nem igazan latszik rajt a kemeny hasznalat.

En varosban elek,de itt is vannak olyan jardak,hogy orom rajtuk kozlekedni.

A kiskereknek meg hiaba jo a rugozasa,ha egyszer elakad egy kavicsban,botban,buckaban.az nem a rugozason mulik...3 gyerkocom van,hasznaltam epp eleg babakocsit.

Kiskerek emeles nelkul nem megy fel a legkisebb egyenetlensegen sem.a nagykerek siman emeles nelkul felgurul pl egy uttestrol is a jardara zebranal.

2018. márc. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2018. márc. 16. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!