Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Volt valakinek ilyen mit...

Volt valakinek ilyen mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
[link]
2018. ápr. 26. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

Ezt a fajtát nem ismerem, de magáról a márkáról jó véleményem van. Teljesen jó babakocsikat árulnak szerintem nagyon jó áron. Mi használtan vettünk ugyanebből a márkából másik típust, ha több gyerkőcöt szerettünk volna akkor simán megvettük volna újként is.

(Megjegyezném viszont, hogy autós ülés bár akkor még nekünk nem volt szükséges, de külön vettünk volna mindenképp (Az ADAC teszt volt nagyon mérvadó végül amikor választottunk, de az hogy babakocsihoz rögzíthető legyen akkor már nem volt fontos))

2018. ápr. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Nekem nem ez a márka van, de ugyanígy Mózes/sport egybe. Én nagyon szeretem. A kisfiam bőven elfér benne, most már a sportrészt használjuk( amit mindkét irányból fel tudok rakni a vázra) de ha elalszik anélkül tudom mózessé alakítani alatta a kocsit hogy felkelne. A hagyományos vízszintig dönthető sportoknál mostanában a lábrész fix, így a gyerek lábai az égben vannak ha lefekteted.
2018. ápr. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Első baba nekünk és annyira tanácstalan vagyok nekem ez kinézetre is tetszik és az ára sem vészes a többihez képest szerintem :) köszönöm a válaszokat!
2018. ápr. 26. 21:19
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Én is csak annyit tudok mondani hogy IMÁDOM ezt a márkát. Nekünk és a sógoroméknak is ilyen márkájú van, mind a 2kocsit nagyon könnyű kezelni, szétszedni, összecsukni stb...(2 különböző fajta de egyik sem olyan mint ez)
2018. ápr. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nektek milyen fajta van ? Tudnál linkelni?
2018. ápr. 26. 22:24
 6/9 anonim ***** válasza:
47%

Hosszu tavra tervezed,vagy szeretnel a gyerkoc nagyobb koraban sima sportot venni?

Az ilyen mozesbol sport kocsiknak a sport valtozatat hamar kinovik a gyerekek.

Persze nem mind,de milyen hosszu lehet a mozes?70-75 centi?kisfiam 10 hosan 80centi volt.o akkor mar full vegigerte a 3az1 ben kocsink sportjat(kulon sport resz,nem mozesbol alakithato)

Ezt mindenkepp figyelembe vennem.

2018. ápr. 27. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%

Kozben megtalaltam a leirasban,80centi hosszu a mozes.....

Ha az atlagnal magasabb gyerkocod lesz,ezt nagyon hamar ki fogja noni.

Utolso voltam.

2018. ápr. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sogoroméké:

[link]


Ez egy könnyebb kocsi, szerintem jobb alul a kosara is.


Ez pedig a miénk:

[link]


Ez viszont nagyobb(szélesebb és hosszabb) és magasabb, tömörebb anyagú. Könnyebben irányítható. És mivel az én fiam 8hósan 81cm és 10kg ezért nem bánom hogy ezt választottuk.

2018. ápr. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó ami nektek van azt néztem énis nagyon tetszik szerintem ez lesz nekünk is :)
2018. ápr. 27. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!