Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Szerintetek sok peg perego...

Szerintetek sok peg perego book plus -ért az ár?

Figyelt kérdés

Nem tudom reálisan lőttem -e be, 220 -ért vettük újonnan,tök uniszex szín, foltmentes-szakadás mentes sportrész, és vadonatúj mózes még becsomagolva, és elég népszerű márka még is több hete hírdetem 75-ért 2 in 1, és nem ír senki?

Drága szerintetek 75-ért egy újszerű márkás babakocsi?


2018. máj. 3. 14:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért mert vidéken hirdeted. Jófogásnál az emberek személyesen szeretnek vásárolni mivel jóformán semmit nem tudnak az eladóról ez pedig így eléggé beszűkíti a vevőkört. Én pl Budapestről biztos nem mennék le érte Győrbe már ha az a te hirdetésed amire gondolok.
2018. máj. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Teljesen reális. Több oldalon kellene hirdetni és facebook csoportokban, főleg olyanokban, ahol a minőségi, márkás termékeket árulnak, és nem a turkálós, 2000 ft-os ruhacsomagokat.
2018. máj. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Már 6 csoportbs hírdetem plusz jófogás, làtod még elsőhöz is el jutott :)

Csak elbizonytalanodtam nem-e sok az ár..

2018. máj. 3. 14:58
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem áraztad túl, teljesen reális árat adtál meg.
2018. máj. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fotózd be jobban azt a kocsit, kicsit kevés az a két kép. Egyébként szerintem olcsón is adod.
2018. máj. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%

Teljesen jo az ar, mi ikerbabakocsit vettunk hasznaltan elso tulajtol szep allpotban 95-ert, az is 220 volt ujonnan. El fogjak vinni. :)

Ja, es mi Budapestrol mentunk le erte Veszprembe.

2018. máj. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Rossz felbontású képek (és kevés is), plusz gyanúsan alacsony ár. Főleg így, hogy még alacsonyabbra tetted.
2018. máj. 5. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Arról nem tehetek hogy jófogás így lebutítja a képet, alapból nem rossz felbontású :(

Alacsonynak nem gondolnám, örülnék minél előbb elvinnék csak..

De akkor még alacsonyabbra már nem rakom hátha még az is baj.. :O

2018. máj. 5. 10:29
 9/10 anonim ***** válasza:
Sokat hirdettem már, ennél jobb képet is fel lehet tölteni ingyenesen. Olyat ami éles marad, nem pedig ilyen homályos.
2018. máj. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom akkor mit csesztem el, teljesen éles az eredeti :O

Kepfeltoltes -t már nem engedi gyakori nem értem miért, pedig meg akartam mutatni az eredetit :-/

2018. máj. 5. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!