Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » 2-3 hónapos kórtól szövött...

2-3 hónapos kórtól szövött kendő vagy mei tai legyen?

Figyelt kérdés

2-3 hónaposan fogom elkezdni hordozni, de nem tudom eldönteni, hogy mei tai-t vegyek vagy szövött kendőt.

Ti melyiket ajánlanátok?


2018. júl. 13. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább a szövött kendő.
2018. júl. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is a szövött felé hajlok, de inkább kérdezek, mert nagyon tapasztalatlan vagyok a témában.
2018. júl. 13. 10:20
 3/7 anonim ***** válasza:
3 hótól hordoztam, megkötős Mei tai-om volt, imádtam. Fiam is. Jókat aludt benne.
2018. júl. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Talán a Mei Tai-t tovább lehet használni és egyszerűbb megkötni.

Nekem szövött kendőm volt, de folyton piszkos lett, amikor az utcán kötöttem meg.. Lelógott a földre, bármit csináltam.

A szövöttel meg nem tudtam háton hordozni, ezért amikor a fiam már nem szeretett elől lenni, kénytelen voltam elcsomagolni..

2018. júl. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3 hetes kora óta szövött kendőt használunk, csak a kötés lett más. Most 1,5 éves. Egy mei tait próbáltunk, de nem érezte magát jól benne, úgyhogy maradt a kendő. Nekem is kényelmes, neki is.

Az elől keresztezett kötés most a kedvenc. Megkötöm otthon egyszer, gyorsan ki-be tudom tenni, ha sétálni akar, és 10-20 percig elől sem nehéz a maga kis 9 kilójával.


Van a környéken hordozó klub? Ott tudok ingyen probàlni hordozókat, kapsz szakszerü tanàcsot, és megtanítanak kendőt kötni is. Ingyenes. Nálunk 1500 egy hónapra a bérlés, a csak kipróbálni akarod hosszabb ideig, mielőtt belefektetsz.

2018. júl. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Inkább szovott kendo.


A legtöbb 2-3 hónapos meg kicsi a mei taihoz

2018. júl. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Inkább az a kérdés van e ambíciód megtanulni a kötéseket? Mennyit, milyen idő intervallumban szeretnél hordozni?

Pl: otthon altatáshoz vagy egy kis könnyed sétához kellene? Tömegközlekednél?

Rengeteg dolog van, ami szerintem befolyásolhat.

Nekem van szövött kendőm (a szövött szerintem egy életforma, a legjobb, legkisebbtől-legnagyobbig kihasználható, gyönyörűek is, de a legmacerásabb, főleg egy koszos parkolóban, orvosi rendelőben megkötni) van karikásom ( nagyon praktikus, gyorsan köthető újszülött kortól használható, de bizonyos súly fölött nagyon megterhelő lehet) van egy bondolinom (hasonló mint a mei tai, praktikus, kényelmes, strapabíró, kirándulós/tornázós darab, ülni tudástól a leghasznosabb).

A lényeg, hogy ha nem ismered őket, nem értesz hozzá a legjobb ha tanácsadóval konzultálsz ( van csomó facebook csoport és klub) aki a te igényeidnek megfelelőt fogja ajánlani.

2018. júl. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!