Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a jobb egy 4 honapos baba...

Mi a jobb egy 4 honapos baba gerincenek, hordozokendobe vinni vagy babakocsiba tolni?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 11. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Megfelelően használva mindkettő jó neki.
2018. ápr. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Ahogy az elso irja.
2018. ápr. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Okes koszi.

Azert kerdezem, mert a kendobe 90%ban a jobb oldalra van forditva a feje, es nem nagyon akarja nagyon balra forditani. A kendo jol van megkotve, ahol vettem tanitottak meg helyesen megkotni.

2018. ápr. 12. 06:57
 4/10 anonim ***** válasza:
72%

Az én fiam is ezt csinálta. Maradt még egy kis feszesség az izmaiban a bent töltött 9hónap után. :)

Ahogy elkedzett forogni, kúszni, úgy szűnt meg. Most egy éves, nagyon szép egyenes a háta.

2018. ápr. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
A baba feje nagy és nehéz, hiába tartja a babát a kendő, függőleges helyzetben a nehéz fej a baba nyakát terheli. Egy babának a legkényelmesebb egy babakocsi, ahol nézelődhet, aludhat, nem billen hátra a feje, nem nyomódik az anyjához 30 fokban, szellőzik a bőre, rugdalózhat, hagy ne soroljam. Most lepontoznak és letámadnak a hordozókendősök, csak nyugodtan. Az ép ész is azt diktálja, hogy ha egy nőnek nincs nyomós oka rá (mint mondjuk egyes afrikai törzseknél), akkor a gyerekemnek a legkényelmesebb sétáltatást választom. Az én gyerekem órákat aludt minden nap a babakocsiban, a friss levegőn. Nyugodtan forgatta a fejét, amikor ült a kocsiban és tudott nézelődni. Ugyanolyan ragaszkodó, mint bármelyik másik gyerek, anélkül is, hogy nem az én szívdobogásomat hallgatta órákon keresztül hozzám nyomódva. A kendő nagy divat, meg olyan vagány, meg modern, meg olyan ősanyus.. De a gyereknek a legkevésbbé sem jó.
2018. ápr. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
5ösel egyetértek + nem gondolnám, hogy az anya gerincének csípőjének térdének bokájának jót tenne.Az anyának magára is gondolni kell.
2018. ápr. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Koszi mindenkinek a valaszt!

Felvaltva szoktam hasznalni a babakocsit/kendot.


Remelem amint elkezd maszni tobbet nez balra is ;)

A gyerekorvos azt mondta minden rendben van vele, es hogy sok babanak van kedvenc oldala.


Koszonom megegyszer hogy leirtatok a velemenyeteket es tapasztalataitokat!

2018. ápr. 12. 13:36
 8/10 rabbit67 válasza:
40%
Mint természetgyógyász, a babakocsit ajánlom!
2018. ápr. 13. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem a hordozókendőt, de ettől független oka is kehet a fejtartàsnak. Megírom privàtban.
2018. ápr. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
0%
Babakocsiban tolni.
2018. ápr. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!