Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Normális egy 4 évest babakocsi...

Normális egy 4 évest babakocsiban tolni?

Figyelt kérdés
Kis városban pl. Piacra? Vagy csak szerintem nagy már hozzá?

2018. júl. 25. 11:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
53%

Utolsó, pattogás helyett miért nem a kölyköddel foglalkozol? Látszik, szupermami vagy, miért veszed el tőle az értékes idődet?:)


Egy bicikli zárat pedig pillanatok alatt elvágnak, ha az a cél. A babakocsi aljába lehet pakolni is, szerintem senki nem cipelne haza gyalog 4-5 km-re több kiló cuccot, úgy, hogy közben rohanhat a gyerek után is. Mindenkinek a magánügye szerintem, hogy meddig használják a babakocsit!:)

2018. júl. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
49%

8-as vagyok: kedves 10-es. Nem magamról beszélek, mi autóval járunk. Csak nem csukott szemmel járok, így látom a világot magam körül.

Igenis vannak családok, ahol olyan nagy dolog a futóbicikli, vagy felnőtt bicikli. És vannak, akiknek igenis kényelmesebb, gyorsabb, egyszerűbb a babakocsiba rakni a gyereket, mint figyelni rá, hallgatni a "fáj a lábam"-ot, meg a "vegyél fel, elfáradtam"-ot.


Nálunk nem így működik. Másnál meg igen. És ezért én nem ítélek el senkit. Én is azért járok autóval, mert sokkal kényelmesebb (és szerencsére megtehetem). Más meg ezért jár babakocsival. Tehát mindenki csinálja a saját belátása szerint. Nem kellene ezért mást lenézni, nem vagyunk egyformák (és a gyerekek sem azok).

2018. júl. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
11,te is foglalkozhatnál a "kölykeiddel" pattogás helyett... Meg a nyugibogyót is beveheted! 😂
2018. júl. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!