Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a babakocsiról? Dorjan Baby Boat 3in1 multi babakocsi

Figyelt kérdés
Elsősorban tapasztalatokra lennék kiváncsi, ezt néztük ki a párommal. Kerekei mennyire birják a strapát? Jól lehet vele közlekedni? Érdemes rá befektetni? Köszönöm a segítséget
2018. aug. 11. 18:12
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

[link]


Erre gondoltam egyébként

2018. aug. 11. 18:13
 2/12 anonim ***** válasza:

És mi alapján néztétek ki? Mik a szempontjaitok?

Nem épp városi kocsi.

2018. aug. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Voltam a babaverdában, sőt ott vettük a babakocsinkat is.

Nekem a dorjan márka nem jött be. Kevesebbet tudott mint a coletto kocsik az ára meg kb ugyanott van (pl váz rugózás, zárt alsó tároló)

Végül Coletto florino carbont vettünk.


Mondjuk nagyban függ neked mik a szempontjaid, miért ezt a kocsit választanád.

2018. aug. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen van, nagy, nehéz, szűk helyeken ügyeskedni kell vele, pl boltban. Autóban nagy helyet foglal. Úgy vettem észre, hogy a babának kényelmes, a nagy kerekek miatt kb bármin át tudod tolni. A pelenkázótáskába rengeteg dolog belefér. A bevásárlókosara sok és nehéz dolgot kibír. Nekünk 2 éve van meg, ezalatt 2 csavart hagytunk el, illetve a biztonsági öv széle foszlik, egyébként nem volt baja, kereke se lett defektes.
2018. aug. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem értem hogy miért ne lenne városi babakocsi? Terepre szerintem a felfújható kerék nem a legbiztonságosabb. Mi kisvárosban élünk, nagyrészt én sétálnék vele meg a babával. Magas földszinten lakunk tehát csak annyit kéne cipenem, az viszont aggaszt hogy nagy helyet foglal összecsukva mert kicsi a csomagtartónk.
2018. aug. 12. 06:12
 6/12 anonim ***** válasza:

"Nem értem hogy miért ne lenne városi babakocsi?"


Mert kva nehéz, nagy, nehéz emelni, nehéz manőverezni vele és városba nem kell all terrain kerék se, a kátyúkon elmegy a közepes is. ;)


Egyébként neünk magas földszintről indul a lift (10 lépcső). Konkrétan összecsináltam volna magam egy 14 kg-s kocsival, mikor még a mi 9 kg-sunk is 18 kg volt a féléves gyerekkel és tartozékaival együtt. :)

2018. aug. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

A váz súlya: 7kg

Váz+mózes: 11kg

A Coletto Florino Carbont is néztem mózessel együtt 13kg

tehát 2kg-al könnyebb is a Dorjan

2018. aug. 12. 09:12
 8/12 anonim ***** válasza:

[link]


Itt 9,4 kg-t ír a vázra, a mózesre pedig 4,8 kg-t. Az 14,2 kg.

2018. aug. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sprtrésszel meg 15,9 kg.
2018. aug. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Tök jó hogy minden oldalon mást írnak!
2018. aug. 12. 12:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!