Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a babakocsiról? Dorjan Baby Boat 3in1 multi babakocsi

Figyelt kérdés
Elsősorban tapasztalatokra lennék kiváncsi, ezt néztük ki a párommal. Kerekei mennyire birják a strapát? Jól lehet vele közlekedni? Érdemes rá befektetni? Köszönöm a segítséget
2018. aug. 11. 18:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

4es vagyok. A babyshopos linken írt súly az igaz. De én a mózest sokkal nehezebbnek éreztem, mint a sportrészt. Nyilván azóta izmosodtam is. Autóba próbáljátok be mindenképp, hogy befér-e, illetve a hordozót is becsatolni, nekünk a régi autóban éppen körbeérte az öv.

Összességében én meg vagyok vele elégedve, szeretem abban tolni.

Nekem a 2. emeletre kellett volna cipelni, így lent hagytuk a garázsban, télen csak a mózest hoztam fel.

2018. aug. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a váz súlyát kerekek nélkül értették. Van ahol külön számolják. Kb 2,5-3 kg szokott lenni.

De ha teheted menj el megnézni, ott látod igazán, hogy mit jelent a mérete és súlya.

2018. aug. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!