Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » A Kunert Silverről mi a...

A Kunert Silverről mi a véleményetek? Első babám lesz és ez az egyik kocsi ami tetszik.

Figyelt kérdés
Az ellenvélemények is érdekelnek és az is, hogy miért nem vált be, illetve melyik az, ami bevállt helyette és miért.
2018. aug. 27. 07:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Barátnőm kislányának volt ilyen kocsija. Utálták, dög nehéz, nem könnyű irányítani, nagy, sok helyre be sem fért vele, pl. szűk pénztár, szétfoszlott az anyag. Ezeket ő mondta, nekem nincs tapasztalatom, de azek után nem is néztem a Kunerteket. Jó pont, hogy nagyon jól rugózik, ill. nagyon szép színekben lehet kapni.
2018. aug. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
En pont hogy imadtam, barhol elment barmilyen terepen. Nekem tokeletesen adta elvarasaim, nem volt egyaltalan nehezen iranyithato, sot. Negativum csak annyi hogy dog nehez 🤷‍♀️ Ha felkell cipelni negyedikre felejtsd el, illeve ha nagyon kis autotok van se fog beferni. Amugy ar ertek aranyban teljesen jo.
2018. aug. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ma jobban megnéztem, széles a tengelye, nem biztos, hogy befér egy kisebb autó csomagtartójába.
2018. aug. 28. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!