Nuna pepp luxx babakocsi?

Figyelt kérdés
Véleményeket kérnék illetve hogy lehet e hozzá külön kapni karfát? Akitől vennénk, elveszítette a karfáját.

#karfa #nuna pepp #nuna pepp luxx
2018. szept. 2. 11:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem akkor volt, amikor forgalmazni kezdtek, kb 8 eve vettem.

Kb 95%-ban ugyanaz volt, csak akkor Mamas&Papas Nuna neven futott, nem kulon Nuna volt a marka.

Osszessegeben annyi volt a kulonbseg, hogy nem volt teljesen fektetheto, igy ujszulott kortol nem lehetett hasznalni, de en mar nem is ujszulotthoz vettem, hanem sportbabakocsinak. Adapter ugyanugy volt hozza, szoval hordozot ra lehetett rakni, de nekunk mar az sem volt aktualis. Az osszes kiegeszito ugyanaz volt hozza kaphato, mint most (napernyo, halo, labzsak, stb).


Imadtam, az egyik legjobb babakocsim volt, pedig volt nehany es nem epp az alacsony arkategoriabol. Konnyu volt, nagyon konnyu volt nyitni-csikni, laposra csukodott, igy alig foglalt helyet. Az ules szeles volt, kenyelmesen elfert benne a gyerek, ennek ellenere a babakocsi nem volt szeles es nagy, igy kb barmilyen buszon, tomegkozlekedesi eszkozon vegigtoltam az ulesek kozott. Ott is, ahol a babakocsik magy resze nem fert el.

Nagyon konnyen iranyithato volt egy kezzel, ami nekem szempont volt, mert pici korkulonbseggel volt nagyobb gyerek, akinek a kezet fognom kellett. Ezert sem johetett szoba nekunk az esernyokocsi (megprobaltuk), de azokhoz ket kez kellett, hogy tokeletesen iranyithato legyen.

Arkon-bokron atmentem vele, mint irtam tomegkozlekedtunk, de rengeteget setaltunk, napi 5-10 kilometert mentunk szinte minden nap.

A bevasarlokosara nem nagy, de a tolokarra raktam karabinert es oda meg sok csomag fert. (Csak nem arra a reszehez, ahol te tolod, hanem lentre, mert ha felul sulyt kap, akkor hatraborul a kocsi).

Tenyleg csak jokat tudok rola mondani.

A huzata moshato gepben teljesen, igaz, elso 1-2 alkalommal nehezkes lebontani, de bele lehet jonni.

Nyilvan 3 ev eros terheles utan latszott rajta a hasznalat, de inkabb kullemben, szerkezetileg ep maradt.

Annyira jo allapitban volt, hogy elraktam es most, ennyi ev utan elovesszuk a kisebb gyerekhez, a nagyinal hasznaljuk, hogy ne kelljen babakocsit venni.


En ugy tudom, hogy karfa kulon nincs, marmint az nem kiegeszito, hanem alaptartozek, mint pl a kupola.

Esetleg angol oldalakon, vagy ebayen nezd meg, hatha ott kapsz, vagy a forgalmazotot kell megkerdezni, hogy arulnak-e alkatreszt kulon.


En ujszulotthoz azert nem valasztottam ezt az ujabb tipust, mert hianyolom a mozest ujszulotthoz (teli baba), valamint nem lehet szemben a gyerek, csak hattal.

Totyogonal ez maf nrm gond, ujszulottnel en jobb szeretem, ha szemben van. Azt hiszem, hogy bar ujszulott kortol hasznalhato, de inkabb ugyanugy fel eves kir utan idealis kocsi ez is, mint az elodje, ami nekem volt.

De nyilvan ez az en velemenyem.

2018. szept. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a kimerítő elemzést/vélemény nyilvánítást. Hasznos volt nagyon!
2018. szept. 2. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!