Melyik babakocsi a jobb?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!!

Melyik babakocsi a jobb ezek közül? Melyiket vennétek meg, ha utazáshoz (busz;repülő) és utcán a mindennapokba is lenne használva. Vennék hozzá már amelyikbe kell ülésvédőt,lábzsákot.


Cam compass

[link]


Petite&mars fly

[link]


Phil&teds go

[link]



Válaszokat előre is köszönöm.



2018. aug. 31. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Az első semmiképpen. Az utolsónál meg nem találtam mekkora a kocsi súlya, valószínűleg az döntene, utazásnál rengeteget számít, hogy könnyű legyen. Ha nagyjából egy súlycsoport, akkor az utolsó, ha lényegesen nehezebb, akkor maradnék a 4,8 kg-os Petite&Mars-nál.
2018. aug. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Utóírat: amúgy nekünk Maclaren van, mindösszesen 4,3 kg, egy áldás, ha utazni kell, de persze amúgy sincs semmi gond vele, itt Pesten is ezt használjuk, elnyűhetetlen.
2018. aug. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
En is a Maclarenre szavazok a vilag legjobb kocsija, pedig jo par felsokategoriasat ( Bugaboo, Quinny, Silver Cross ) hasznaltunk !
2018. aug. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%
Cybex Eezy Twist ha repültök.
2018. aug. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok... köszönöm az eddigi válaszokat!

Az első miért ne? Csak kiváncsi vagyok.

Phil&teds go 5 kg... a petite&mars fly 4.8 kg

Nincs sok különbség... a Maclaren között szétnézek

2018. szept. 1. 07:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem ismerem egyiket sem, de az első és harmadik szerintem nagyon jól néz ki. Az első abszolút leutánozza a babyzen yoyo-t amit én amúgy nem kedvelek egyáltalán sz pláza babakocsi, sík terepen elmegy, máshol mindenhol megakad. Én a Maclarenre szavazok, igaz abból egy monstrumabb darabra, az XT-re. 8 hós kortól csak azt használtuk, használjuk. Könnyű vele közlekedni könnyű nyitni csukni, igaz nem olcsó. A batár babakocsik nekem sosem jöttek be. De válassz bátran amit szeretnél, legfeljebb visszaküldöd ha nem jött be.
2018. szept. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2018. szept. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!