Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ikresek! Egymás melletti vagy...

Ikresek! Egymás melletti vagy mögötti kocsit vettetek?

Figyelt kérdés

Jó döntés volt? Ismét azt venned?


Konkrét típust is írhatok előnyökkel, hátrányokkal, minden tanácsnak örülök.


2018. okt. 1. 21:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Egymást elottit , mellettivel nehezebb a kozlekedes.

Felváltva volt egyik elol ,masik hatul, a nezelodes miatt.

2018. okt. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én is inkább az egymás előtti fele húzok, de egyelőre neg nem a praktikus szempontok miatt.
2018. okt. 1. 21:53
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem ikrek, de 14 hónap lesz köztük. Mi egymás mellettit válahtottunk, hogy tudjanak bandázni. 😊
2018. okt. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
A "főjárgány" egymás mögötti, nagyon szeretem. Bebetto 42. Van egy autóval szaladgálós babakocsi is, az a csomagtartóban van mindig, Peg Perego Aria Twin, az egymás melletti. Szeretem azt is, de más kategória a kettő. Az Aria fapados a Bebettóhoz képest, hiszen sportkocsi. A Bebettót viszont időigényes kocsiban utaztatni, mert batár nagy. Szóval teljesen más helyzetben jók.
2018. okt. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
Egymas folotti. Nem tudom otthon kaphato- e.
2018. okt. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%

[link]


Előző vagyok bocsi a link lemaradt

2018. okt. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%

Az első Adbor Duo Stars volt, azért vettük, mert befért a liftbe (72 cm széles). Könnyen irányítható volt és amíg picik voltak, a mózes és a hordozó is jól bevált. A soprtresz már kevésbé volt jó, nem volt köztük elválasztó és nyeklettek/nyaklottak egymásra. Plusz az egesz csomagtartóz elfoglalta. A kereke kilyukadt, így váltottunk hirtelen egy Hauck Turbo Duo-rá, amit ők imádnak, kényelmes, én kevesbe, mert nehezen irányítható, fapados sportkocsi és nyikorog... De már 1,5 évesek, így marad ez. Legalább elferunk tőle a kocsiban, kicsi esernyőre csukható.

Az egymás mögötti végképp nem fért volna be a liftbe.

2018. okt. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a választ mindenkinek. Meg fogom nézni az ajanlott típusokat.
2018. okt. 2. 08:53
 9/11 anonim ***** válasza:
Peg Perego Duette (egymás mögötti) volt az első kocsink, de hosszú és nehéz is, ezért 5 hónapos korukban leváltottam és vettem helyette egy Easygo Duo-t (lapra csukható, könnyű egymás melletti sportkocsi, 72 cm széles és 14 kg). Azóta is ezt használjuk, és gondolom még fogjuk is használni 1-2 évig. Most 20 hónaposak a gyerekek.
2018. okt. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amit egy valaszolo linkelt,olyat lattam ikres baratnomnel. Nagyon jo. De nem egymas felett vannak,hanem csúsztatva egymassal szemben,egyik elore nezi a kilatast , masik anyuka fele
2018. okt. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!