Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mit gondoltok erről a babahord...

Mit gondoltok erről a babahordozóról? (Minimonkey kenguru mini sling)

Figyelt kérdés

www.brendon.hu/Products/Details/113606

Van valakinek ilyen? Kényelmes a babának? Tartja a baba fejét?



2018. okt. 5. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Szia! Biztosan a legjobbat akarod a babádnak, ahogy minden anya, így javaslom, hogy olvass utána a témának, manapság rengeteg hasznos cikk van arról, miért nem jó a kenguru. Nagyon jo, hogy feltettem ezt a kérdést. Kezdetnek olvasd el ezt:

[link]

A Facebookon is van egy csoport "hordott szabadon, kérdezz bátran" nevű csoport, ott is rengeteg hasznos infó van, illetve hozzáértő, kedves emberek segítenek megtalálni a megfelelő hordozó eszközt. Sok sikert ☺

2018. okt. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Első vagyok, bocsánat néhány szót kijavitott a telefonom, de remélem azért értelmezhető.
2018. okt. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm! Sokat olvastam már a hordozásról, benne is vagyok hordozós csoportokban facebookon. Tudom, hogy miket ajánlanának mások (kendő, mei tai, csatos hordozó...) de erről semmit nem találtam igazából. Ez nem mondható kengurunak, ez egy hálós anyag, csak nem vagyok biztos benne, hogy stabilan tartja e a baba fejét. Illetve van olyan kép is, ahol csípőn van a baba, nagyobb korban persze.

Azért kérdezem, mert kaptam ilyet :)

2018. okt. 5. 21:05
 4/5 anonim ***** válasza:
18%

Anyaga: poliészter

Bele nem tenném az újszülött kisbabámat műanyagba.

Ha nem tetszik a kendő a kötözgetés miatt ( ami amúgy nagyon egyszerű, én max. 1 perc alatt felkötöm), akkor ott van a karikás kendő.

2018. okt. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! De, mint fentebb írtam, nem vásárlás előtt vagyok, hanem ajándékba kaptam és egy szóval sem írtam, hogy nem akarok kötözgetni. :) ahogy azt sem, hogy újszülöttről van szó:D
2018. okt. 5. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!